پایگاه خبری استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت: ۷:۱۲ ب.ظ

کد خبر:

10717

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on print
Share on email

کارگروه مطالبه‌گری در مرکز صداوسیمای خوزستان راه‌اندازی می‌شود

کارگروه مطالبه‌گری در مرکز صداوسیمای خوزستان راه‌اندازی می‌شود
پایگاه خبری عطر کارون:رحیمی تاکید کرد: محتوای اکثر برنامه‌های صداوسیمای خوزستان مطالبه محور است و تلاش ما این است که مطالبات مردم را به خوبی پیگیری کنیم. بنابراین آماده پذیرش طرح‌ها و نظرات برای رسیدن به این مهم هستیم.

پایگاه خبری عطر کارون:مدیرکل صداوسیمای خوزستان در نشست هم‌اندیشی با جوانان مطالبه‌گر انقلابی اظهار داشت: برای ارتباط پیوسته جوانان مطالبه‌گر با این مرکز و پیگیری مطالبات مردمی؛کارگروه مطالبه‌گری در مرکز صداوسیمای خوزستان راه‌اندازی می‌شود.

 مدیرکل صداوسیمای خوزستان در نشست هم اندیشی فعالان فضای مجازی و جوانان مطالبه‌گر انقلابی استان اظهار داشت: گفتمان مطالبه‌گری برای حل مشکلات مردم یک گفتمان درست و خواست مقام معظم رهبری است.

وی افزود: ماهیت صداوسیما یک ماهیت مطالبه‌گری است و برای اینکه بتوانیم به پیشرفت و توسعه دست پیدا کنیم لازم است مطالبه‌گری انقلابی و عدالت محور در اولویت قرار گیرد.

رحیمی تاکید کرد: محتوای اکثر برنامه‌های صداوسیمای خوزستان مطالبه محور است و تلاش ما این است که مطالبات مردم را به خوبی پیگیری کنیم. بنابراین آماده پذیرش طرح‌ها و نظرات برای رسیدن به این مهم هستیم.

 

این مقام مسئول با اشاره به حوادثی همچون سیل سال گذشته در خوزستان گفت: صدا و سیمای خوزستان علاوه بر تلاش در جهت امیدآفرینی در بین مخاطبان و بیان ظرفیت‌های بالای خوزستان در بخش‌های مختلف، مطالبه‌گری از مسئولان را نیز در اولویت دارد.

مدیرکل صداوسیمای خوزستان در ادامه با بیان اینکه کارکردهای شبکه استانی خوزستان در اطلاع رسانی، فرهنگ سازی از اجزای مهم آن است، گفت: برای ارتباط پیوسته جوانان مطالبه‌گر با این مرکز و پیگیری مطالبات مردمی؛کارگروه مطالبه‌گری در مرکز صدا و سیمای خوزستان راه اندازی می‌شود.

وی بر آمادگی صدا و سیمای استان در جهت هم افزایی با فعالان رسانه‌ای و فضای مجازی اظهار داشت: حمایت حقوقی از مطالبه‌گران انقلابی، پوشش فعالیت‌های جهادی و انقلابی از مواردی است که این مرکز می‌تواند در راستای حمایت از جریان انقلابی ارائه داده و در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنیم.

در این نشست ۳ساعته صمیمی و انتقادی، جوانان مطالبه‌گر انقلابی به مسایلی مانند انعکاس ظرفیت‌های ویژه استان در بخش قومیت‌ها، علما، دفاع مقدس، تدوین پیوست رسانه‌ای در مساله کرونا، ورود این دستگاه به مسایلی مانند زمین‌خواری، انعکاس ویژه مطالبات مستضعفین و مطالبات کارگری درصداوسیما اشاره کردند.

لینک کوتاه:

http://atrkaroon.ir/?p=10717

سردبیر

سردبیر

کد خبرنگار
۱۹۵۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image

آخرین اخبار