پایگاه خبری استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت: ۷:۱۸ ب.ظ

کد خبر:

11074

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on print
Share on email

ازموضع قدرت و توانمندی حقوق شهر را مطالبه کنیم

ازموضع قدرت و توانمندی حقوق شهر را مطالبه کنیم
خوزستان/عطرکارون: سید کریم حسینی از چهره های خوش نام اصولگرایی در استان خوزستان به شمار می رود که سابقه معاونت سیاسی - اجتماعی استانداری خوزستان را در کارنامه خود دارد....

خوزستان/عطرکارون: سید کریم حسینی از چهره های خوش نام اصولگرایی در استان خوزستان به شمار می رود که سابقه معاونت سیاسی – اجتماعی استانداری خوزستان را در کارنامه خود دارد و سوابق کاری او از سال ۷۹ آغاز شد و در سال ۸۲ به عنوان معاون مدیرکل بنیاد شهید خوزستان فعالیت کرد. دو سال بعد با روی کارآمدن کامران باقری‌لنکرانی در وزارت بهداشت، حسینی به عنوان مدیرکل پارلمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی انتخاب شد تا رابط این وزارت خانه با مجلس شورای اسلامی باشد.
دو سال بعد جعفر حجازی به عنوان استاندار خوزستان جایگزین حیات مقدم شد و به همین دلیل از حسینی جهت حضور در استانداری خوزستان دعوت کرد. سید کریم حسینی در بازگشت به خوزستان به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی فعالیت خود را آغاز کرد. فعالیتی که منجر به حضور او در معاونت سیاسی و اجتماعی شد و همه او را به عنوان معاون سیاسی استاندار وقت می‌دانند.

سید کریم حسینی ۶ سال در دولت‌های نهم و دهم در دو معاونت مهم و تأثیر گذار استانداری خوزستان فعالیت کرد تا با روی کار آمدن دولت روحانی از استانداری خداحافظی کند و به عرصه پزشکی بازگردد. گرچه مخالفان حسینی سعی دارند که او را یک پزشک عمومی معرفی کنند اما سوابق وی در پزشکی هم به مدیریت‌های مختلف ختم می‌شود؛ او چند سالی مدیر بیمارستان امیرکبیر اهواز بود و هم اکنون در پلی کلینیک شهید رجایی اهواز به عنوان مدیر بیمارستان فعالیت می‌کند.در سال ۹۴ کاندیدای انتخابات شد و علی رغم اینکه در هیچ کدام از لیست‌های سیاسی جای نگرفت توانست بیش از ۵۷ هزار رأی کسب کند، گرچه فعالان سیاسی معتقدند اگر حسینی در لیست اصولگرایان قرار می‌گرفت می‌توانست به راحتی راهی مجلس شود.

در انتخابات ریاست جمهوری در سال ۹۶ حسینی به عنوان رئیس ستاد آیت الله رئیسی در خوزستان فعالیت کرد و توانست در این استان تأثیر گذار باشد و دنبال احیای حق از مدیران کم کار بود او هم اکنون به عنوان سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی فعالیت می‌کند و ۸ نفر از کاندیداهای مورد حمایت این جبهه در انتخابات اخیر شورای شهر اهواز توانستند راهی پارلمان شهری شوند.

از جمله سخن تاثیر گذار سید خوشنام گفت: «همه ما می‌توانیم یک برنامه ایده آل برای شهر اهواز تدوین کنیم اما مهم این است که ما برنامه دست یافتنی تنظیم و تدوین کنیم و در چندین سال گذشته فقط ۵۰ درصد بودجه پیش بینی شده محقق می‌شود علت این موضوع وصول نشدن مطالبات است و  همراه کردن دستگاه‌های اجرایی و مدیران کارخانجات و صنایع استان است، این از عهده کسی بر می‌اید که پیش این افراد مقبولیت داشته باشد و بتواند از موضع قدرت و توانمندی حقوق شهر را مطالبه کند.

از موضوعات مهمی که حسینی در استان پیگیر و مورد بررسی قرار داده و خواهان یک عزم و همت همه مسولان و مردم استان را می طللبد به اختصار اشاره ایی کنیم ؛

* استان خوزستان تاب تحمل بیکاری و استخدام‌های غیر بومی را ندارند

*مدیران برای رفع مشکلات مردم بیشتر تلاش کنند
*روستاهای خوزستان با آب کم‌فشار مواجه‌اند/ تداوم پیگیری‌ نمایندگان

* پروژه بهشت‌آباد متوقف شود
*یک بهشت آبادِ وحدت شکن

*وزیر بهداشت باید در خوزستان مستقر شود

* مجمع نمایندگان خوزستان خواهان اعمال محدودیت در مناطق پرتنش استان شد.
*مطالبات کادر سلامت خوزستان به زودی واریز می‌شود‌

*نفت، یکی از تکیه‌گاه‌های محکم ورزشکاران خوزستانی است

*مدیران کارآمد مورد حمایت نمایندگان خوزستان هستند

*پیگیری مطالبات صنایع استان در جهت رونق تولید…..

امیدواریم که سید خوشنام خوزستان در این مسیر که مسیر خدمت به مردم خوزستان است موفق و همواره تسهیل‌کننده و پشتیبان مردم استان باشد و نکته مهم اینکه سید در حلقه محبت مردم خوزستان تاکنون دو سرمایه بزرگ به دست آورده‌ و آن هم اعتماد و امید بین مردم استان خوزستان بیش از گذشته شده و اینها ارزشمند هستند و هدف او رضایت مردم استان است و معتقدیم این کار با مدیریت برنامه ریزی موفق ایشان و حمایت، حضور و تلاش همگان و استمداد از قدرت لایزال الهی و توسل به ائمه هدی‌(ع) و همچنین عنایت ویژه حضرت ولی عصر (عج) از طریق دیگری امکان‌پذیر نخواهد بود…‌‌‌

*نگارش و قلم : کورش محمد حسینی

لینک کوتاه:

http://atrkaroon.ir/?p=11074

سردبیر

سردبیر

کد خبرنگار
۱۹۵۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image

آخرین اخبار