پایگاه خبری استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: ۴ مهر ۱۳۹۹ ساعت: ۴:۱۳ ق.ظ

کد خبر:

11250

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on print
Share on email

برنامه های هفته رسانه و خبرنگارتوسط مسئول سازمان بسیج رسانه استان خوزستان

برنامه های هفته رسانه و خبرنگارتوسط مسئول سازمان بسیج رسانه استان خوزستان
خوزستان/عطر کارون : سجاد بهمئی مدیر سازمان بسیج رسانه خوزستان در راستای گرامیداشت مقام عالی خبرنگاران و هفته خبرنگار و رسانه و تبلیغات و نقش آنها در دفاع مقدس اعلام داشت.

خوزستان/عطر کارون : سجاد بهمئی مدیر سازمان بسیج رسانه خوزستان در راستای گرامیداشت مقام عالی خبرنگاران و هفته خبرنگار و رسانه و تبلیغات و نقش آنها در دفاع مقدس اعلام داشت.امسال به مناسبت گرامیداشت چهلین سالگرد دفاع مقدس ،براساس ابلاغ و وظایف ذاتی اقشار تخصصی بسیج و روز قشر۱۱مرداد ماه تا ۱۷ مرداد به عنوان هفته رسانه و خبرنگار و نقش آنها درثبت و ظبط دفاع مقدس نامگذاری گردید.

ایشان ضمن تبریک به مناسبت اعیاد بزرگ قربان ،غدیر و دهه ولایت اعلام داشت: در هفته خبرنگار و رسانه برنامه های متنوعی با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می گردد.
در این هفته بر اساس روزشمار اعلام شده که مطهر به نام شهدای رسانه می باشد ضمن تبیین نقش رسانه و خبرنگاران در جامعه برنامه هایی از قبیل تجلیل از خانواده شهدای رسانه ،تجلیل از پیشکسوتان و ایثارگران رسانه و همچنین تجلیل از خبرنگاران جهادی و مطالبه گر خصوصا خبرنگارانی که در دوران مقابله با ویروس کرونا با قدامات جهادی و شهادت گونه خود در کنار کادر زحمتکش درمان اقدام به تولید خبر و محتواهای آموزشی جهت آرام سازی و آموزش مردم نمودند انجام خواهد شد.

در ادامه ایشان افزود در این هفته ضمن افتتاح قرارگاه رسانه ای مطالبه گری شهید باقری ، دو کانون بسیج رسانه آبادان و باغملک راه اندازی و دفتر بسیج رسانه شهرستان امیدیه افتتاح خواهد شد.

وی با اشاره به اهمیت نقش و وجود خبرنگاران در بحث اطلاع رسانی به مردم، تصریح کرد: خبرنگاران و به طور کلی اصحاب رسانه استان خوزستان نیازمند توجه و حمایت جدی هستند و دستگاه‌های متولی باید از هر تلاش و حمایتی برای این قشر فروگذار نکنند و تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات صنفی این قشر مهم و تاثیرگذار بکار گیرند.

درپایان ضمن تقدیر و تشکر از تمام اصحاب رسانه استان خصوصا خبرنگاران که در تمام حوزه ها خصوصا مقابله با ویروس کرونا در کنار کادر درمان جهت آگاهی بخشی و امید آفرینی و همچنین حضور فعالانه در اجرای رزمایش پ همدل و رزمایش خبرنگاران مواسات، همدلی و کمک مومنانه در استان بهتریند عملکرد را داشته اید ،امید است در اجرای مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه در تشویق مردم به حضور در این رزمایش تلاش مضاعف نمایید..

لینک کوتاه:

http://atrkaroon.ir/?p=11250

سردبیر

سردبیر

کد خبرنگار
۱۹۵۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image

آخرین اخبار