پایگاه خبری استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: ۴ مهر ۱۳۹۹ ساعت: ۲:۵۲ ق.ظ

کد خبر:

11243

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on print
Share on email

ثبت‌نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی از ۱۳ مردادماه آغاز می‌شود

ثبت‌نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی از ۱۳ مردادماه آغاز می‌شود
خوزستان/عطر کارون: در این آزمون استخدامی ، تعداد ۱۹۸ نفر به کادر درمان خوزستان اضافه می گردد .

خوزستان / عطر کارون :اداره روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی خوزستان ،
دکترجلیلی با اعلام این خبر گفت : این آزمون استخدامی با همکاری سازمان سنجش آموزش کشور در شهریور ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

مدیر درمان تامین اجتماعی خوزستان افزود : ثبت نام در این آزمون به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org از روز دوشنبه ۱۳ مرداد ۹۹ آغاز و لغایت روز پنجشنبه ۲۳ مرداد ۹۹ پایان می پذیرد.

دکتر جلیلی با اشاره به عدم تمدید مهلت ثبت نام گفت : داوطلبین باید در زمان تعیین شده پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون به خصوص در نظر گرفتن سن و نوع مدرک تحصیلی مرتبط و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ، نسبت به ثبت نام در آزمون فوق اقدام نمایند .

دکتر جلیلی با اشاره به جذب ۱۹۸ نفر نیرو از طریق این آزمون افزود : جذب این افراد در رشته های شغلی ، پرستار ، ماما ، بهیار ، بهدار ، دارویار ( متصدی خدمات دارویی ) ، کارشناس فناوری اطلاعات ، کارشناس بهداشت محیط ، کارشناس تجهیزات پزشکی و متصدی پذیرش خواهد بود که پس از انجام این آزمون و مراحل گزینش و مصاحبه در بیمارستانها و مراکز درمانی تابعه بکارگیری خواهند شد .

مدیر درمان تامین اجتماعی خوزستان تاکید کرد متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت سازمان تامین اجتماعی به آدرس www.tamin .ir یا سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه نمایند

 

لینک کوتاه:

http://atrkaroon.ir/?p=11243

سردبیر

سردبیر

کد خبرنگار
۱۹۵۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image

آخرین اخبار