پایگاه خبری استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت: ۷:۵۶ ق.ظ

کد خبر:

12244

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on print
Share on email

معارفه مسؤل کانون بسیج رسانه باوی انجام شد

معارفه مسؤل کانون بسیج رسانه باوی انجام شد
خوزستان/عطرکارون: معارفه مسؤل بسیج رسانه شهرستان باوی با حضور مسئولین ارشد سپاه شهرستان و مسؤل بسیج رسانه استان انجام شد.

خوزستان/عطرکارون: سجاد بهمئی مسؤل بسیج رسانه استان گفت: راه اندازی کانون های بسیج رسانه برای شناسایی و جذب حداکثری اصحاب رسانه در بسیج اولویت اصلی سازمان و کانون های بسیج و رسانه ای می باشد.
وی عنوان کرد: با توجه به شرایط فعلی که در یک جنگ رسانه ای با دشمن هستیم نیاز است که مراکز رسانه ای بسیج در سطح شهرستان ها فعال و دایر گردد تا ضمن اموزش های مناسب آمادگی لازم را جهت مقابله با عملیات های روانی دشمن داشته باشند.
سجاد بهمئی مسؤل بسیج رسانه استان خوزستان در ادامه خاطر نشان کرد: امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی موجود نیاز به آموزش سواد رسانه ای و طرح فراگیر سواد رسانه ای برای جامعه از اولویت های بسیج رسانه و جنگ رسانه ای است.
یکی از اولویت های بسیج رسانه کادرسازی رسانه ای تراز انتخاب می باشد. که این موضوع با آموزش های و راه اندازی کانون در سطح شهرستان به نحو احسنت اجرا می شود.

در پایان با اهدای حکم مسئولیت از سوی مسئول سازمان بسیج رسانه سپاه خوزستان برادر بسیجی عارف حمیدی را بعنوان مسئول کانون بسیج رسانه باوی منصوب شد

لینک کوتاه:

http://atrkaroon.ir/?p=12244

مدیر مسئول و صاحب امتیاز : فرهادیان

مدیر مسئول و صاحب امتیاز : فرهادیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image

آخرین اخبار