پایگاه خبری استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت: ۵:۱۵ ب.ظ

ماجرای پخش پوسترهای جنجالی خیابان انقلاب چه بود؟ +عکس

خوزستان "عطر کارون"انتشار تصاویر پوستر‌های خیابان انقلاب در شرایطی صورت می‌گیرد که پیشتر چند شایعه درباره وضعیت جسمانی رهبری در برخی رسانه‌های خارجی منتشر شده بود.

خوزستان “عطرکارون”انتشار تصاویر پوستر‌های خیابان انقلاب در شرایطی صورت می‌گیرد که پیشتر چند شایعه درباره وضعیت جسمانی رهبری در برخی رسانه‌های خارجی منتشر شده بود.
رویداد۲۴عاملان پخش ‎”پوستر‌های خیابان انقلاب” افرادی بودند که با دریافت پنج میلیون تومان، پوستر‌ها را از دفتر فنی چاپ تحویل و سپس پخش و نصب کرده و آمر تمام مراحل را از طریق تلفن به آنان گفته است. آنان دیشب دستگیر شدند. فکر کرده بودند اقدامی موجه و حاکمیتی است، فریب خورده و انجام داده‌اند.

انتشار این تصاویر در شرایطی صورت می‌گیرد که پیشتر چند شایعه درباره وضعیت جسمانی رهبری در برخی رسانه‌های خارجی منتشر شده بود.

چندی پیش نشریه آمریکایی نیوزویک با انتشار خبری مدعی شد که آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب به دلیل وخامت وضعیت جسمانی، قدرت و اداره امور را به فرزندش منتقل کرده است! پس از آن نیز شایعه دیگری با دستکاری تصویری از زیرنویس شبکه خبر توسط برنامه‌های ویرایش عکس (فوتوشاپ) منتشر شد که مجلس خبرگان درحال برگزاری جلسه فوری برای انتخاب جایگزین رهبر انقلاب است. موضوعی که هم توسط دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری و هم توسط مسئولان شبکه خبر تکذیب شد. حتی برخی دیگر شایعه بیماری رهبر انقلاب را به نقل از آیت الله عبدالکریم فرحانی نماینده مردم استان خوزستان در مجلس خبرگان رهبری منتشر کردند که با تکذیب وی روبرو شد.

پس از انتشار چند شایعه درباره وضعیت جسمانی رهبری ایشان در چند مراسم عمومی حاضر شدند. با این وجود همچنان درباره وضعیت جسمانی رهبری گمانه زنی‌هایی مطرح می‌شود.

لینک کوتاه:

http://atrkaroon.ir/?p=14969

مدیر مسئول و صاحب امتیاز :فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز :فرهادیان بابادی

آخرین اخبار