پایگاه خبری استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: ۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت: ۲:۲۳ ب.ظ

لغو آزمون تبدیل وضعیت پرسنل شهرداری اهواز برای دومین بار!

خوزستان"عطرکارون"  در این اندیشه‌ام که چرا زندگی صدها نفر پرسنل شهرداری اهواز و هزاران نفر خانواده آنها را تحت الشعاع قرار داده و بدون هیچ توضیحی مورد بی‌مهری قرار می‌گیرند و هیچ مقام مسئولی پاسخگو نیست!

خوزستان”عطرکارون” در این اندیشه‌ام که چرا زندگی صدها نفر پرسنل شهرداری اهواز و هزاران نفر خانواده آنها را تحت الشعاع قرار داده و بدون هیچ توضیحی مورد بی‌مهری قرار می‌گیرند و هیچ مقام مسئولی پاسخگو نیست!
واقعا جای سوال دارد وقتی می‌شنویم سازمان اداری استخدامی کشور ابلاغیه صادر میکند و اکثرا شهرستان‌ها این ابلاغیه را عملی و آزمون را برگزار کردن اما چرا و به چه علت آزمون استخدامی شهرداری اهواز جهت تبدیل وضعیت نیروهای شاغل و پیمانکاری که زمان برگزاری و حتی منابع آن از قبل تعیین شده بود، به یکباره و بدون هیچ توضیحی برای دومین بار لغو می‌شود؟!!!
در صورتی که زمان زیادی از تاریخ این ابلاغ میگذرد هنوز هم موفق به برگزاری آزمون نشده‌اند.
مشکل کار در چیست؟!

امیدواریم هرچه زودتر شهرداری و شورای ‌شهر و نیز استانداری خوزستان نسبت به تاخیرات مکرر عدم برگزاری آزمون شفافیت کنند و خانواده‌های نگران پرسنل شهرداری را از فشار روانی و بلاتکلیفی خارج کنند، چرا که در این شرایط دشوار اقتصادی، عدم ثبات کاری و داشتن حقوق مکفی، که یکی از دغدغه‌های اصلی این پرسنل است که اگر غیر از این شود، می‌طلبد که فریاد تظلم خواهی این قشر مظلوم را به دستگاههای نظارتی جهت واکاوی موضوع و بازرسی از این روند برد.

یادداشت: سکینه فرهادیان بابادی

لینک کوتاه:

http://atrkaroon.ir/?p=25696

مدیر مسئول و صاحب امتیاز :فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز :فرهادیان بابادی

آخرین اخبار