پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 17 مرداد 1401 ساعت: 4:56 ق.ظ

کارکنان مناطق نفتخيز جنوب با سردار دل‌ها وداع کردند

پایگاه خبری عطرکارون: مديران، مسئولان و کارکنان شرکت ملي مناطق نفت خيز جنوب و شرکت‌هاي تابعه، صبح امروز (يکشنبه ۱۵ دي ماه ۱۳۹۸) همگام با مردم ولايتمدار استان خوزستان در مراسم استقبال و  تشييع باشکوه سردار حاج‌قاسم سليماني و ياران همراهش حضور يافتند.

 مديران، مسئولان و کارکنان شرکت ملي مناطق نفتخيزجنوب و شرکت‌هاي تابعه به همراه خانواده‌هاي خود با حضور گسترده خود در بزرگترین مراسم تشییع تاریخ خوزستان، پيکر مطهر سردارشهید سپهبد حاج قاسم سليماني، ابومهدی المهندس و ياران همراهشان را بدرقه و بار ديگر دِين خود را به انقلاب اسلامي و شهيدان سرافراز اين مرز و بوم ادا کردند.

در این مراسم بی سابقه، کارکنان صنعت نفت با در دست داشتن تصاويری از امام (ره)، مقام معظم رهبري و سردار شهيد حاج قاسم سليماني، خيل عظيم جمعيت حاضر در مراسم را همراهي کردند و با سردادن شعارهاي مرگ بر آمريکا و مرگ بر اسرائيل انزجار خود را از استکبار جهاني و دشمنان قسم خورده ايران اسلامی ابراز داشتند.

پایگاه خبری عطر کارون: گفتني است مراسم تشييع پيکر مطهر سردار شهيد حاج قاسم سليماني با حضور بي‌نظير و ميليوني مردم اهواز از ميدان مولوي (سه گوش) به سمت چهار راه سلمان فارسي و مصلی اهواز انجام شد.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=618

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار