پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 19 مرداد 1401 ساعت: 9:11 ق.ظ

اهدای بیش از ۲۹۶ هزار تن کالا به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: ۲۹۶ هزار و ۴۷۶ تن کالا از ابتدای وقوع سیلاب در این استان تاکنون از سوی خیران نوعدوست به مردم سیل‌زده این منطقه اهدا شده است.

پایگاه خبری عطر کارون: مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان افزود: این کمک‌های غیرنقدی شامل اقلام زیستی، بهداشتی و غذایی بوده که بوسیله ۳۷ دستگاه کامیون و یک فروند هواپیما به نقاط سیل زده سیستان و بلوچستان حمل شده است.

وی با اشاره به اقلام توزیع شده جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان در بین سیل زدگان گفت: تاکنون ۸۷۶ هزار و ۷۴۰ تن کالا به ارزش ۱۹۵ میلیارد و ۱۱۱ میلیون و ۱۰۲ هزار ریال از سوی این جمعیت بین سیل زدگان استان توزیع شده است.

راشکی ادامه داد: همچنین ۶۱۸ هزار و ۳۶۲ تن کالا نیز از سوی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور و هلال احمر سایر نقاط ایران به ارزش ۱۵۹ میلیارد و ۸۵۶ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال به استان حمل و توزیع شده است.

وی گفت: شماره حساب‌های ۵۲۶۳۶۳۶۳۵۳ نزد بانک ملت شعبه امام علی (ع) بنام کمک‌های خیران و یا شماره حساب ۹۹۹۹۹ نزد تمامی بانک‌ها بنام جمعیت هلال احمر و همچنین کد دستوری #۵۴*۱۱۲* جهت دریافت کمک‌های نقدی مردم نوعدوست اعلام می‌شود.

وی با اشاره به خدمات ارائه شده به سیل زدگان سیستان و بلوچستان بیان کرد: ۱۶۳ هزار و ۷۳۲ آسیب دیده ناشی از سیل در جنوب استان از ۲۰ دی تاکنون توسط نجاتگران جمعیت هلال احمر امدادرسانی شدند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان ادامه داد: هزار و ۲۱۰ روستا در ۱۵ شهرستان سیستان و بلوچستان که دچار سیلاب و آبگرفتگی شده بودند امدادرسانی شدند.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=823

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار