پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 19 مرداد 1401 ساعت: 12:04 ق.ظ

پیام مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی به مناسبت فرا رسیدن دهه فجر

پایگاه خبری عطر کارون : مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی با صدور پیامی ایام الله دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

پایگاه خبری عطر کارون :پیام مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی به مناسبت فرا رسیدن دهه فجر

مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی با صدور پیامی ایام الله دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت. در پیام دکتر عبدعلی ناصری آمده است:

بسمه تعالی

فرا رسیدن ایام الله دهه فجر یادآور رشادت های ملتی است که با استواری و خودباوری در مقابل استبداد، استکبار و طاغوت ایستادگی کردند تا استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی با رهبری حضرت امام خمینی (ره) چون گوهری درخشان در سرزمین پهناور ایران اسلامی طلوع کند و در طول حیات نظام مقدس جمهوری اسلامی چون میراثی گرانقدر به نسل های بعدی انقلاب منتقل شود.

چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را در حالی گرامی می داریم که رشادت های دلیرمردان و شیرزنان انقلابی وطن با شهادت سردار سرافراز اسلام و انقلاب حاج قاسم سلیمانی مقارن شده است و ۲۲ بهمن از شمیم خوش عطر شهادت سردار دلها معطر گشته است. امنیت و موفقیت کشور را مدیون کسانی می دانیم که در لحظات تلخ هجوم وحشیانه دشمنان به خاک مقدس ایران اسلامی، سینه خویش را در مقابل گلوله های داغ سپر نمودند تا ذره‌ای از خاک وطن، به دست نااهلان نیفتد.

اینجانب ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و ادای احترام به خون پاک سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، ایام‌الله دهه مبارک فجر را به محضر مردم شریف و انقلابی استان خوزستان و خانواده بزرگ شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی تبریک عرض می نمایم.

امید آنکه در ظل توجهات امام شهیدان و در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در پیشبرد اهداف متعالی نظام و انقلاب سربلند باشیم.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=918

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار