پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 19 مرداد 1401 ساعت: 8:54 ق.ظ

بیش از ٧١٦ تن انواع مواد مخدر در سال جاری کشف شده است

پایگاه خبری عطر کارون : معاون مقابله با عرضه و امور بین‌الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: در ایران به عنوان یک کشور ارزشمند و قدرتمند به خصوص در بحث مبارزه با مواد مخدر در سطح جهان، از ابتدای سال جاری بیش از ۷۱۶ تن انواع مواد مخدر کشف شده است.

پایگاه خبری عطر کارون : به گزارش روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر، ناصر اصلانی در حاشیه مراسم تجدید میثاق مسئولان، مشاوران، مدیران کل و کارکنان ستاد مبارزه با مواد مخدر با آرمان‌های امام (ره) با اعلام این خبر افزود: امام راحل با اقدام بزرگی که انجام داد حیات دوباره‌ای به ملت ایران داد.
معاون دبیرکل ستاد تاکید کرد: امروز به برکت خون شهدا و اهداف بلند امام عزیزمان با تمام قدرت در مقابل بر هم زنندگان امنیت و سلامت کشور ایستاده‌ایم.
اصلانی،  ترویج مواد مخدر در میان جوانان را از سیاست‌های اصلی استکبار جهانی عنوان کرد و اظهار داشت: استکبار جهانی با معتاد کردن جوانان کشور و ناکارآمدی در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی، راهی برای نفوذ خود بیابند اما باید بدانند که در این راستا محکم ایستاده‌ایم و از کشور دفاع می‌کنیم.

مسئولان، معاونان، مدیران کل و کارکنان ستاد مبارزه با مواد مخدر همزمان با سومین روز از دهه مبارک فجر در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران با حضور در مرقد مطهر امام خمینی (ره) به مقام شامخ بنیانگذار انقلاب اسلامی ادای احترام کردند.
شرکت کنندگان در این مراسم با نثار تاج گل و قرائت فاتحه یاد و خاطره معمار کبیر انقلاب اسلامی را گرامی داشتند و با آرمان‌های والای امام راحل، رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) و شهدای گرانقدر تجدید بیعت کردند.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=1122

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار