پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 19 مرداد 1401 ساعت: 12:34 ق.ظ

سهراب بختیاری زاده همچنان سرمربی تیم استقلال خوزستان است

پایگاه خبری عطر کارون : مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان گفت: سرمربی تیم ما تغییر نکرده و معتقدیم سهراب بختیاری زاده همچنان سرمربی استقلال خوزستان است.

پایگاه خبری عطر کارون : در فضای مجازی مبنی بر جدایی یا استعفای بختیاری زاده از تیم و جانشینی آقای خلیفه اصل بعنوان سرمربی تیم به هیچ عنوان صحت ندارد.

وی عنوان کرد: طبق قانون هر کس که می خواهد از تیمی برود ابتدا باید موضوع را با باشگاه درمیان بگذارد تا ما موضوع را بررسی کنیم که تاکنون هیچ گونه استعفایی از طرف بختیاری زاده به دست ما نرسیده است.

مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان گفت: طبیعی است که بختیاری زاده از اتفاقات روز گذشته ناراحت شده و حق هم به جانب وی است که امیدواریم این ناراحتی برطرف شود و در ادامه رقابت ها کنار تیم باشد.

پس از بازی روز گذشته تیم استقلال خوزستان و  آلومینیوم اراک که با نتیجه یک بر صفر به سود تیم اراکی تمام شد تعدادی از هواداران استقلال خوزستان با بختیاری زاده سرمربی این تیم درگیر شده و به وی فحاشی کردند.

تیم استقلال خوزستان در حال حاضر با کسب ۲۳ امتیاز در مکان سیزدهم رده بندی جای گرفته است. آبی های خوزستان پس از ۶ فصل حضور در لیگ برتر به لیگ دسته یک کشور سقوط کردند.

استقلال خوزستان در فصل ۹۵ – ۹۴ عنوان قهرمانی لیگ برتر فوتبال کشور را به خود اختصاص داد.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=1036

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار