پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 19 مرداد 1401 ساعت: 8:51 ق.ظ

یکهزارو ۶۳۶ میلیارد ریال صرف اجرای طرح‌های عمرانی آبادان شد

پایگاه خبری عطره کارون : معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان گفت:یکهزار و ۶۳۶ میلیارد ریال برای اجرای ۵۶ طرح در بخش‌های مختلف عمرانی در این شهرستان هزینه شد.

پایگاه خبری عطر کارون : ۱۵ طرح عمرانی توسعه شبکه آب و فاضلاب،  ساختمان مرکز بهداشت ،خوابگاه دانشجویی و توسعه بخش دیالیز، جایگاه پخش فرآورده‌های نفتی، بهسازی و ساماندهی معابر و احداث مسکن مددجویان با اعتباری بالغ بر  یکهزار و ۳۹۷ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی و ملی در شهرستان آبادان اجرا شده است.

وی افزود: ۱۸ طرح توسعه روستایی در شلاهی، چوئبده، تنگه‌ها، اروندکنار، دهستان نصار، دهکده بریم در قالب طرح‌های ساماندهی نهرها، جاده سازی، تامین برق و روشنایی، اصلاح و بهینه سازی معابر با هزینه‌ای بالغ بر ۱۸۲ میلیارد ریال اجرا شده است.

فرماندار آبادان با بیان اینکه این طرح ها در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسند گفت: ۱۵ طرح دهیاری‌های بخش مرکزی روستاهای آبادان در قالب پروژه‌های زیرسازی، روکش آسفالت و جدول‌گذاری، سنگ فرش، کفپوش و بهسازی معابر روستایی با اعتباری به میزان ۵۲ میلیارد و ۵۴۶ میلیون ریال از محل اعتبارات ارزش افزوده تکمیل و یا عملیات اجرایی آنها آغاز می‌شود.

موسوی با اشاره به اجرای پنج طرح ویژه در صدا و سیمای مرکز آبادان افزود: عملیات اجرایی احداث اسکله یکهزار تنی بندر آبادان و احداث ۲هزار متر مربع انبار در بنادر چوئبده، اروندکنار و آبادان آغاز شده  است ضمن اینکه طرح توسعه ترمینال مسافری بندر آبادان با اعتباری به میزان هشت میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی در ایام الله دهه فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=1039

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار