پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 27 مرداد 1401 ساعت: 6:38 ق.ظ

گزارش تصویری حضور پرشور پرسنل شرکت توسعه نیشکر در راهپیمایی یوم الله۲۲ بهمن

پایگاه خبری عطر کارون: همزمان با چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در ۲۲ بهمن ماه سال ۹۸، مدیران و کارکنان شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی همگام با سایر اقشار ملت، با حضور پرشور، انقلابی و گسترده خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه حماسه ای به یادماندنی دیگری خلق کرده و یکبار دیگر وفاداری خود را به آرمان های انقلاب ثابت کردند.

 

پایگاه خبری عطر کارون:  مدیران و کارکنان شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی همگام با سایر اقشار ملت، با حضور پرشور، انقلابی و گسترده خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه حماسه ای به یادماندنی دیگری خلق کرده و یکبار دیگر وفاداری خود را به آرمان های انقلاب ثابت کردند.

راهپیمایان با در دست داشتن پلاکارد و پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی و با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل و … بار دیگر با آرمان های بلند امام خمینی (ره)، تجدید میثاق نموده و خشم و انزجار خود را از توطئه های استکبار جهانی اعلام داشتند.
مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی در حاشیه این مراسم با اشاره به حضور بی نظیر مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروری انقلاب اسلامی، گفت: مردم با بصیرت خوزستان و ایران اسلامی با حضور حماسی و مقاومت آگاهانه خود هجمه های دشمنان را پشت سر خواهند گذاشت.

دکتر عبدعلی ناصری افزود: مردم امسال پرشورتر از سالیان گذشته، تصویری ماندگار از خود در تاریخ انقلاب بر جای گذاشتند و اقشار مختلف در جای جای  خوزستان با حضور چشمگیر در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن به ندای رهبری لبیک گفتند.

وی با اشاره به مقارن شدن ۲۲ بهمن ماه امسال با چهلمین روز شهادت سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی بیان کرد: امروز همه آمدند تا پاسخ کوبنده‌ای به دشمنان انقلاب اسلامی و آمریکای جنایتکار بدهند و آمدن مردم در صحنه این پیام را به جهانیان منتقل کرد که خون شهدا، راه شهدا و حرکت شهدا ادامه خواهد داشت.

 

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=1716

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار