پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 4 خرداد 1401 ساعت: 3:52 ب.ظ

دیدار مدیر و اعضای کانونهای فرهنگی هنری مساجد خوزستان با پزشکان و پرستاران اهواز

پایگاه خبری عطر کارون: مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خوزستان به همراه امام جماعت، نمازگزاران و بسیجیان پایگاه شهید جعفری مسجد بلال اهواز با کادر درمانی بیمارستان رازی اهواز دیدار و از زحمات آنان تقدیرکردند.

 پایگاه خبری عطر کارون: در این دیدار دکتر شریف مدیر بیمارستان از حضور روحانیون، ائمه جماعات و بسیجیان در بیمارستان رازی اهواز سپاسگزاری کرده و گفت؛ بیمارستان رازی اهواز مخصوص نگهداری بیماران مبتلا به ویروس کرونا است و به همت همه مردم، مسئولان و کادر درمانی وضعیت رسیدگی به بیماران به خوبی طی می شود.

مدیر بیمارستان رازی اهواز در ادامه افزود؛ امشب با حضور بچه های مسجد در بین کادر درمانی همه ما پزشکان و پرستاران روحیه‌ای مضاعف گرفتیم و از تک تک شما قدردانی می‌کنم و ان شاءالله همه با هم کرونا را شکست می دهیم.

حجت‌الاسلام «سیدمجتبی فاطمی‌زاده» امام جماعت مسجد بلال اهواز در این دیدار گفت؛ پزشکان و پرستاران در خط مقدم خدمت به بیماران قرار دارند و به فرموده مقام معظم رهبری نزد خداوند تعالی ماجور هستید.

مدیرکانون فرهنگی هنری فاطمه‌الزهراء (سلام الله علیها) در ادامه افزود؛ ایثار و فداکاری زمانی در ۸ سال دفاع مقدس توسط جوانان مومن جلوه‌گر شد و امروز در عرصه خدمت رسانی به بیماران توسط کادرهای درمانی متبلور است.

در ادامه این دیدار صمیمی حجت‌الاسلام «مرتضی همت‌پور» مدیر ستاد کانونهای فرهنگی هنری مساجد خوزستان خطاب به مدیر بیمارستان رازی اهواز گفت؛ پزشکان و پرستارانی که امروز در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا هستند عمل آنها مصداق کَالمُجاهِدِ فی سبیل‌الله است و قطعا نزد خداوند اجری عظیم خواهند داشت و هرگاه در عرصه خدمت به مردم نیاز به یاری بچه های مساجد باشد مانند مقاطع حساس گذشته با تمام توان در خدمت مردم عزیز خواهیم بود.

حجت‌الاسلام همت‌پور افزود؛ در روایتی مروی از نبی مکرم اسلام (صل‌الله علیه وآله) حضرت فرمودند؛ (نعمتان مجهولتان الامن و العافیه) یعنی دو نعمت‌اند که قدر آنها مجهول و ناشناخته است، اول امنیت و دوم سلامتی که امروز مردم دنیا بالاخص مردم عزیز ایران قدر سلامتی را به خوبی درک می‌کنند.

در پایان این دیدار مدیر ستاد کانونهای فرهنگی هنری مساجد خوزستان به نیابت از اعضاء کانونهای مساجد و اهالی فرهنگ و هنر از تمامی ایثارگران عرصه سلامت تقدیر و تشکر کرده و شفای همه بیماران را از خداوند منان مسالت نمود.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=2993

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار