پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 4 خرداد 1401 ساعت: 3:45 ب.ظ

شایعه فرار زندانیان در اهواز صحت ندارد

پایگاه خبری عطر کارون: فرمانده انتظامی خوزستان گفت: شایعه فرار زندانیان از زندان سپیدار اهواز صحت ندارد و نیروهای انتظامی اجازه ندادند هیچ کس حتی از بندهای زندان هم خارج شوند.

پایگاه خبری عطر کارون: سردار حیدر عباس زاده،گفت:  تعدادی از زندانیان 2  بند  زندان سپیدار اهواز امروز قصد آشوب و ایجاد ناآرامی داشتند که با حضور به موقع نیروهای انتظامی و امنیتی آرامش به زندان برگردانده شد و اکنون هیچ‌گونه مشکلی در زندان  وجود ندارد.

 وی با اشاره به سوزاندن چند سطل زباله  توسط تعداد محدودی از زندانیان در فضای داخل زندان، افزود: عوامل امنیتی و انتظامی حاضر در زندان این آتش سوزی‌های محدود را هم مهار کرده و خوشبختانه کسی در بین این زندانیان آسیبی ندیده است.

فرمانده انتظامی خوزستان عنوان کرد: شایعه فرار زندانیان این زندان صحت ندارد و نیروهای امنیتی و انتظامی زندان همچنین نیروهای کمکی اجازه نداده اند هیچ زندانی حتی از بندهای زندان هم خارج شوند.

سردار عباس زاده با تاکید بر حضور پر قدرت نیروهای انتظامی در محل زندان سپیدار، بیان کرد: در حال حاضر آرامش کامل در تمامی بندهای این زندان حاکم است و قطعا با افرادی که محرک ناآرامی در این زندان بوده اند برخورد قانونی خواهد شد.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=5328

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار