پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 7 خرداد 1401 ساعت: 8:43 ب.ظ

سپاهیان، ملی گرایان واقعی هستند

پایگاه خبری عطر کارون:جانشین بسیج ناحیه شهید تندگویان، سپاهیان را ملی گرایان واقعی دانست که از خاک خود دفاع می کنند.

پایگاه خبری عطر کارون: دکتر عباس ایاران جانشین بسیج ناحیه شهید تندگویان با بیان اینکه سپاه پاسداران جمهوری اسلامی بازو قدرتمند نظام ولایت فقیه است گفت: یکی از ویژگی‌های اصلی افراد برای حضور در این نهاد انقلابی، اطلاعت محض و بی شائبه از مقام عظمی ولایت است.

او با اشاره به تاریخ سالگرد تاسیس سپاه پاسدران در ۲ اردیبهشت افزود: این سازمان در مقابل ابر قدرت‌های شرق و غرب با قدرت ایستاده و با پیروی از امام حسین (ع)، عزت را پیشه راه خود ساخته و توانسته است که حملات مختلف و متنوعی را به ایران دفع کند.

ایاران بیان داشت: سپاه در برقراری نظم و امنیت نیز در روز‌های ابتدایی تاسیس خوش درخشید. مقابله با گرو‌های تروریستی و تجزیه طلب و پاسداری از مردم در مقابل آنان از جمله رشادت‌های این نهاد است.

جانشین بسیج ناحیه شهید تندگویان گفت: امام خمینی (ره) سپاه را در خدمت و سربازان اسلام می‌داند که در امنیت گذشته و آینده نقش داشته است. یاران خمینی (ره) بسیار مظلوم واقع شدند، چه آن زمان که گروه‌های جدایی طلب، به فجیع‌ترین شکل ممکن آنان را به شهادت می‌رساندند و چه اکنون که سفیانی‌ها ادامه دهنده راه منافقین هستند.

عباس ایاران اذعان داشت: سپاهیان ملی گرایان واقعی هستند که با تیکه بر نیرو ایمان خود از خاک میهن دفاع کرده و ماشین جنگی رژیم بعث را در خوزستان زمین گیر کردند.

او با اشاره به شاخه برون مرزی سپاه پاسداران، سپاه قدس تصریح کرد: آمریکایی‌ها به منظور ضعیف کردن قدرت منطقه‌ای جمهوری اسلامی ایران پس از شکست در عراق و افغانستان، نابودی حزب الله لبنان را در دستور کار قرار دادند و ماموریت ان نیز بر دوش تلاویو بود، اما سپاه توانست نقش برجسته‌ای در شکست این نقشه ایفا کند و توطئه‌ها را در هم بشکند.

ایاران نقش سپاه پاسداران را در فرو نریختن جبهه مقاومت در سوریه و عراق پس از ظهور داعش را مهم ارزیابی کرده و ادامه داد: این نهاد انقلابی توانست پس از بحران به وجود آمده در سوریه و عراق، از مرز‌های کشور دفاع کند و در مبارزه با داعش نقش کلیدی داشته است.

جانشین بسیج ناحیه شهید تندگویان در پایان گفت: سپاه در محرومیت زدایی و آبادانی مناطق مختلف کشور نقش پررنگی دارد؛ تربیت نیرو‌های توانمند و انقلابی در مساجد تا دفاع از امنیت کشور با قدرت بخشیدن به بنیه دفاعی. از ساخت بزرگراه و راه آهن، تا گسترش قدرت نرم و سخت ایران فراتر مرز‌های جغرافیایی خدمات ارزنده‌ای است که سپاه پاسداران با قدرت انجام داده و ادامه می‌دهد.

 

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=6980

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار