پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 1 خرداد 1401 ساعت: 10:13 ب.ظ

برگزاری جلسه مشترک‌ مسئول کمیته آموزش خانه مطبوعات خوزستان و رئیس میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی اهواز

پایگاه خبری عطر کارون: در راستای فعالیت های اثر بخش در حوزه آموزش مجازی صنایع دستی و گردشگری جلسه مشترک‌ اعضای کمیته آموزش خانه مطبوعات خوزستان و رئیس میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی اهواز برگزار گردید.

پایگاه خبری عطر کارون: در راستای فعالیت های اثر بخش در حوزه آموزش مجازی صنایع دستی و گردشگری جلسه مشترک‌ اعضای کمیته آموزش خانه مطبوعات خوزستان و رئیس میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی اهواز برگزار گردید.

این جلسه با حضور ایمان سعیدی مسئول کمیته آموزش خانه مطبوعات خوزستان و دکتر غلامرضا جلیلی نیا رئیس اداره میراث فرهنگی ،گردشگری و صنایع دستی اهواز با هدف تلاش در برگزاری آنلاین و آموزش مجازی در حوزه های صنایع دستی و رشد اقتصادی خبرنگاران خوزستان برگزار گردید.

مسئول کمیته آموزش خانه مطبوعات خوزستان در این جلسه گفت : در شرایط کنونی شیوع بیماری کرونا، تعطیلی مراکز آموزشی، خطرناک بودن رفت و آمد برای مردم بهره گیری از ظرفیت های آموزش مجازی به یک فرصت تبدیل شده است و چه بسا بتوانیم از این فرصت در جهت رشد بستر آموزشی و استقلال خبرنگاران عزیز استفاده ی بهینه کنیم.

سعیدی تاکید کرد : خبرنگاران می توانند به عنوان سفیران فرهنگی خوزستان به کشور و سایر ملل این بستر را فراهم کنند ، امیدواریم با بهره گیری از ظرفیت های ظرفیت خانه مطبوعات خوزستان و انگیزه و انژری موجود در کمیته آموزش خانه مطبوعات گام های بلندی در جهت توسعه فرهنگی و گردشگری برداشته شود.

مسئول آموزش خانه مطبوعات خوزستان ضمن قدردانی از انعقاد تفاهم نامه اولیه این اقدام را وسیله ای جهت رشد و بالندگی هر چه بیشتر خبرنگاران فهیم این استان برشمرد و تاکید کرد: این تفاهم نامه موجب می گردد تا سازمان های علاقه مند در زمینه های گوناگون بتوانندازظرفیت های متقابل بهره بهره مند شوند.

وی افزود: در سال جاری خانه مطبوعات خوزستان بنا دارد با آموزش مجازی برنامه های خود را پیش ببرد و در همین راستا اقدامات شایسته ا ی صورت گرفته که در سال جاری با همکاری هیات مدیره قابل اجراست.

مسئول آموزش خانه مطبوعات خوزستان در پایان از هیئت مدیره تلاشگر خانه مطبوعات خوزستان که همواره در جهت تعامل با کمیته آموزش همکاری دارند تقدیر و تشکر نمود .

 

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=7729

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار