پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 7 خرداد 1401 ساعت: 8:27 ب.ظ

کشف بیش از ۱۱۸ کیلوگرم تریاک در شهرستان های اهواز و لالی

پایگاه خبری عطر کارون: فرمانده انتظامی استان خوزستان از کشف بیش از ۱۱۸ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک طی ۲۴ ساعت گذشته در شهرستان های اهواز به لالی خبر داد.

 

 

پایگاه خبری عطر کارون:  سردار “حیدر عباس زاده” در تشریح این خبر گفت: در راستای برخورد قاطعانه با قاچاقچیان مواد مخدر، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و فرماندهی انتظامی شهرستان لالی با کار اطلاعاتی ۳ قاچاقچی مواد مخدر را شناسایی کردند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با تلاش اطلاعاتی و اقدامات خاص پلیسی در محورهای مواصلاتی شهرستان اهواز یک دستگاه کامیون حامل مواد مخدر را شناسایی و متوقف کردند، که در بازرسی از آن مقدار ۱۰۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک با لفاف که به طرز بسیار ماهرانه جاسازی شده بود، کشف شد.

سردار عباس زاده ادامه داد: در عملیاتی دیگر پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان لالی با انجام کار اطلاعاتی ۲ فروشنده مواد مخدر را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی از منازل آنها بازرسی به عمل آمد که مقدار ۱۸ کیلو و ۴۵ گرم مواد مخدر از نوع تریاک، چهار دستگاه ترازوی فروش مواد مخدر، ۷ قبضه قمه و چاقو و یک حقه وافور کشف شد.

فرمانده انتظامی استان خوزستان خاطرنشان کرد: در مجموع این ۳ عملیات مقدار ۱۱۸ کیلو و ۴۵ گرم مواد مخدر کشف، یک دستگاه خودرو توقیف و ۳ قاچاقچی مواد مخدر دستگیر شدند.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=7756

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار