پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 7 خرداد 1401 ساعت: 8:00 ق.ظ

افزایش نظارتها بر اصناف خوزستان

پایگاه خبری عطر کارون:بازرسی از بازار برای رعایت دستورالعمل تعطیلی واحدهای صنفی غیرضروری در ۹ شهرستان خوزستان از امروز دوشنبه آغاز شد

پایگاه خبری عطر کارون: معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: .بر اساس مصوبه شورای تامین خوزستان از امروز دوشنبه تا پایان هفته جاری علاوه بر ادارات و بانک ها ، اصناف غیر ضروری نیز برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا در ۹ شهرستان خوزستان باید تعطیل باشند و به همین منظور بازرسی از بازار از امروز آغاز شده است.

بهرام جباری گفت: تیمی متشکل از بازرسان سازمان صمت استان، نیروی انتظامی و اماکن و تعزیرات حکومتی ایجاد شده است که به منظور رعایت این دستور العمل بازار را رصد می کنند.

وی افزود: سازمان صمت استان به اتحادیه ها و اصناف نیز این دستورالعمل را ابلاغ کرده است و انتظار همکاری هر چه بیشتر از سوی اصناف می رود.

جباری با اشاره به اینکه اصنافی که از این دستورالعمل پیروی نکنند پلمب خواهند شد اظهار داشت: اصناف ضروری مثل نانوایی ها، سوپرمارکت ها و اصناف عرضه کننده گوشت و مرغ  و داروخانه ها در این مدت اجازه فعالیت دارند و باقی اصناف باید طبق دستور استاندار تعطیل باشند.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=8071

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار