پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 29 اردیبهشت 1401 ساعت: 10:19 ق.ظ

افتتاح پروژه گازرسانی به مجتمع پتروشیمی مسجد سلیمان

خوزستان / عطر کارون:  مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری و استاندار خوزستان به همراه جمعی مدیران استانی از بخش های مختلف مجتمع پتروشیمی مسجد سلیمان بازدید کردند.

 

خوزستان/عطرکارون: اکبر افتخاری در حاشیه افتتاح پروژه گازرسانی به مجتمع پتروشیمی شهرستان مسجد سلیمان در جمع خبرنگاران اظهار داشت : پروژه گاز رسانی به مجتمع پتروشیمی مسجدسلیمان یکی از بزرگترین و مهم ترین طرح های پتروشیمی درجنوب کشور است.

وی افزود: مجتمع پتروشیمی شهرستان مسجد سلیمان با هدف تولید اوره آمونیاک ایجاد شده و مراحل پایانی خود را طی می کند و به لطف خداوند و همت شبانه روزی و خستگی ناپذیر پرسنل ، شاهد انتقال آب و گاز به پتروشیمی جم هستیم.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری تصریح کرد: انتقال آب و گاز به مجتمع پتروشیمی مسجد سلیمان از جهت اثرگذاری و نقش آفرینی در جریان تولید و فرآیندهای مرتبط با آن بسیار حیاتی بوده و خوشبختانه هم اکنون بیش از ۹۸ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی ادامه داد: بخش های جزئی از چند واحد چون واحدهای آزمایشگاهی باقیمانده است،و با کمک مدیران و کارکنان و کارگران این مجتمع پتروشیمی به زودی شاهد کامل شدن و افتتاح کارخانه تولید اوره و آمونیاک باشیم.و با کامل شدن و افتتاح این کارخانه، شاهد آثار مثبت آن در چرخه تولید صنعتی کشور خواهیم بود.

 

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=8639

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار