پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 7 خرداد 1401 ساعت: 9:29 ق.ظ

پاتک پلیس پایتخت به اراذل و اوباش

خوزستان /عطر کارون :رییس پلیس پایتخت اعلام کرد:‌ نخستین مرحله از اجرای طرح اقتدار با رویکرد برخورد با اراذل و اوباش در ۳۵۹ نقطه تهران برگزار شد.

خوزستان /عطر کارون‌:سردار حسین رحیمی روز سه شنبه در حاشیه نمایشگاه نخستین مرحله اجرای طرح اقتدار که در مرکز فرماندهی انتظامی تهران بزرگ برگزار شد گفت: از ابتدای هفته جاری در ۳۵۹ نقطه تهران این طرح اجرا شده که بر همین اساس تاکنون ۲۵۷ پرونده تشکیل و از این تعداد ۱۲۱ پرونده مربوط به شرارت و درگیری، باج گیری و… بوده ۱۸ پرونده نیز حمل سلاح است.

رئیس پلیس تهران به تشکیل پرونده های دیگری در راستای اجرای طرح اقتدار اشاره کرد و افزود: ۳۹ پرونده شامل پخش مشروبات الکلی و ۷۹ پرونده درباره مزاحمت نوامیس تشکیل شد.

وی به پرونده های مربوط به دستگیری اراذل و اوباش اشاره و  عنوان کرد: برای ۲۴۷ نفر پرونده تشکیل شد که  ۱۰۹ نفر از آنان اراذل سطح دار هستند. رئیس پلیس تهران تعداد کل دستگیر شده‌ها را  ۵۷۷ اعلام کرد و گفت: ۲۴ نفر در زمینه توزیع مشروبات الکلی  و ۱۸ نفر هم به علت حمل سلاح دستگیر شدند.

وی به کشفیات در راستای اجرای طرح اقتدار اشاره و خاطر نشان کرد:  ۴۳ قبضه سلاح جنگی، ۴۳ قبضه سلاح سرد، ۱۵ لیتر مشروبات در این طرح کشف شد و در همین راستا ۱۹ دستگاه خودرو و موتورسیکلت نیز از این افراد توقیف شد.

این مقام ارشد انتطامی به موارد تخلف واحدهای صنفی اشاره کرد و افزود: ۲ هزار و ۲۴۱ مراکز صنفی در سطح شهر تهران مورد بررسی قرار گرفت که با توجه به برررسی های انجام شده ۱۰۰ مورد واحد صنفی متخلف شناخته شدند. وی همچنین گفت: در اجرای طرح اقتدار ۶۸۹ دستگاه موتورسیکلت و خودرو  احتکاری کشف و ضبط شد.

سردار رحیمی با اشاره به اجرای طرح ترافیک و دیدگاه پلیس پایتخت در این حوزه اظهار داشت: پلیس پایتخت دیدگاه و نظرات خود را در مورد طرح ترافیک ارائه داده و در حال حاضر منتظر تصمیم جمعی است اما با این وجود طی سه روز گذشته ترافیک تهران کاهش یافته است.

“طرح اقتدار” پلیس امنیت با هدف برخورد با اراذل و اوباش، مزاحمان نوامیس، فروشندگان سلاح و افرادی که در پارک‌ها، قهوه خانه‌ها و باشگاه‌های بدنسازی اقدام به ایجاد مزاحمت برای شهروندان می کنند اجرا می شود.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=9191

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار