پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 4 خرداد 1401 ساعت: 2:24 ب.ظ

آغاز هفته جهاد کشاورزی با رویکرد مقابله با کرونا ویروس

پایگاه خبری عطر کارون:رئیس اداره روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان از آغاز هفته جهاد کشاورزی با شعار جهاد کشاورزی، جهش تولید، امنیت غذایی و با رویکرد مقابله با کرونا ویروس خبر داد.

پایگاه خبری عطر کارون: ژاله کریمی‌نژاد رییس روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان ضمن اشاره به شعار هفته جهاد کشاورزی با عنوان جهاد کشاورزی، جهش تولید، امنیت غذایی اظهار کرد: امسال نیز برنامه‌ها و فعالیت‌های سازمان با محوریت این شعار و البته با توجه به محدودیت مقابله با کرونا ویروس و در نظر گرفتن پروتکل‌های بهداشتی این هفته را آغاز می‌کنیم.

وی با بیان اینکه کرونا ویروس نباید مانع انعکاس فعالیت‌های صورت گرفته در بخش کشاورزی استان باشد افزود: در همین راستا و با رویکرد سلامت همکاران و ارباب رجوع، تمامی مراسم و برنامه‌های حضوری را حذف کرده و سعی می‌کنیم از ظرفیت فضای مجازی و صدا و سیما برای انعکاس اخبار و فعالیت‌های صورت گرفته استفاده کنیم.

کریمی‌نژاد در ادامه ضمن اشاره به بارگزاری اخبار در پنل سازمان با کلیدواژه‌های مربوط به این هفته تصریح کرد: از جمله این کلیدوازه‌ها می‌توان به جهش تولید، اقتصاد مقاومتی، سرمایه‌های انسانی، مدیریت‌ جهادی و ولایتمداری، افزایش بهره‌وری، سرمایه‌گذاری، کارآفرینی و اشتغال و امنیت غذایی اشاره کرد.

 

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=9289

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار