پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 3 خرداد 1401 ساعت: 7:32 ب.ظ

۱۲۰ طرح در خوزستان امکان سنجی صنعتی شد

پایگاه خبری عطر کارون:وی بیان کرد: ۷۳ شهرک و ناحیه صنعتی در خوزستان داریم که از این تعداد ۳۹ ناحیه صنعتی و ۳۴ شهرک صنعتی احداث شده و ۵۱ شهرک و ناحیه صنعتی در مرحله واگذاری زمین هستند.

پایگاه خبری عطر کارون: محمدیان، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: ۱۲۰ طرح در استان امکان سنجی صنعتی شد که از این تعداد ۲۰ طرح صنعتی برای تهیه مطالعات امکان سنجی و تهیه بسته‌های سرمایه‌گذاری در حال انجام است.

اخلاق محمدیان اظهار کرد: قطعاً برای راه اندازی یک کسب و کار نیازسنجی بازار و امکان سنجی تولید و شناخت کامل از فضای رقابتی هم از لحاظ کیفی و هم قیمتی لازم است.

وی افزود: شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان در سالی که به نام جهش تولید از جانب مقام معظم رهبری نامگذاری شده به منظور کمک به تصمیم گیری بهتر متقاضیان سرمایه‌گذاری نسبت به تحقیقات میدانی و اخذ نظرات کارشناسی خبرگان صنعت اقدام کرده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان در همین خصوص عنوان کرد: محصول این تحقیقات شناسایی ۱۲۰ طرح امکان سنجی صنعتی شد که از این تعداد ۲۰ طرح صنعتی برای تهیه مطالعات امکان سنجی و تهیه بسته‌های سرمایه‌گذاری در حال انجام است که نهایتاً در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.

محمدیان تصریح کرد: در سال ۹۸ نیز به منظور جذب سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی ۱۲ طرح با عنوان ایجاد و توسعه به صورت مشارکت با واحد صنعتی توسط مشاوران این شرکت تهیه و در اختیار متقاضیان قرار گرفته است.

وی بیان کرد: ۷۳ شهرک و ناحیه صنعتی در خوزستان داریم که از این تعداد ۳۹ ناحیه صنعتی و ۳۴ شهرک صنعتی احداث شده و ۵۱ شهرک و ناحیه صنعتی در مرحله واگذاری زمین هستند.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=9946

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار