پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 29 اردیبهشت 1401 ساعت: 9:13 ق.ظ

بومی‌سازی وخودکفایی درپروژه گوره – جاسک برگ برنده صنایع داخلی است

خوزستان / عطر کارون : مدیرعامل شرکت لوله‌سازی اهواز گفت: آغاز عملیات اجرایی طرح عظیم ملی احداث خط لوله انتقال نفت گوره – جاسک نتیجه همراهی سه شرکت فولاد مبارکه، فولاد اکسین و شرکت لوله‌سازی اهواز است.

خوزستان / عطر کارون‌: علی خنیفر درباره نقش لوله‌سازی اهواز به عنوان یکی از تولیدکنندگان این پروژه گفت: باعث افتخار و خرسندی ما است که در طرحی مشارکت کرده‌ایم که مقام معظم رهبری آن را استراتژیکی‌ترین طرح کشور دانسته و توانسته‌ایم با اکتفا به دانش بومی به موفقیت برسیم.

مدیرعامل شرکت لوله‌سازی اهواز همچنین یادآور شد: ریسک‌های مالی و کیفی از مهم‌ترین نقش‌های اساسی و مؤثری است که شرکت لوله‌سازی اهواز به عنوان اولین شرکت در این پروژه‌ی استراتژیک آنها را تقبل کرده و با هدف تسریع در اجرای پروژه‌ای که طبق منویات رهبری از استراتژیکی‌ترین طرح‌های کشور است، گام برداشت.

 اینکه می‌توانیم از استان بوشهر تا استان هرمزگان، طرح عظیم ملی احداث خط لوله انتقال نفت گوره – جاسک را اجرا کنیم نشانگر توانمندی و اعتقاد به محققان و صنعتگران ایرانی است.

مدیرعامل شرکت لوله‌سازی اهواز تأکید کرد: خداوند را شاکریم که بار دیگر به کارشناسان این مرز و بوم عنایت فرمود تا در سال رونق تولید گامی ارزنده‌ای را در راستای جهش تولید بردارند.: آغاز عملیات اجرایی طرح عظیم ملی احداث خط لوله انتقال نفت گوره – جاسک به دست حضرت حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رئیس‌جمهور محترم ایران اسلامی نشان داد که با عمل به منویات مقام معظم رهبری و اعتقاد به کارشناسان ایرانی می‌توان تحریم‌های ظالمانه را به فرصت تبدیل کرد.: متخصصان شرکت‌های ایرانی در پی تحریم‌های دشمنان و با هدف رفع تهدیدات امنیتی، طرح تولید ورق لوله و ساخت لوله‌های خط انتقال نفت به جاسک را بر عهده گرفته‌اند و با موفقیت آن را به اتمام رساندند. همچنین تأکید کرد: آغاز عملیات اجرایی طرح عظیم ملی احداث خط لوله انتقال نفت گوره – جاسک نتیجه تلاش متخصصان ایرانی بود.

 با تکمیل این طرح تا اسفند امسال، روزانه یک میلیون بشکه نفت ایران از بندر جاسک صادر و گامی مؤثر در سال جهش تولید توسط صنعتگران ایرانی برداشته می‌شو

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=9982

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار