پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 7 خرداد 1401 ساعت: 9:48 ب.ظ

با پیگیری های دکتر ورناصری مجوز زیست محیطی میانبر اهواز مسجدسلیمان صادر شد

خوزستان"عطرکارون"پس از سالها انتظار مجوز نهایی زیست محیطی جاده میانبر مسجدسلیمان به اهواز صادر شد...

خوزستان”عطرکارون” نماینده مردم مسجدسلیمان گفت : با رایزنی و پیگیری های صورت گرفته مجوز نهایی زیست محیطی جاده میانبر اهواز مسجدسلیمان صادر و یکی از خواسته های جدی و چندین ساله مردم این شهرستان محقق خواهد شد..

به گزارش روابط عمومی نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا، دکتر علیرضا ورناصری با اعلام این خبر اظهار داشت: جاده فعلی مسجدسلیمان به اهواز به جاده مرگ برای همشهریانمان تبدیل شده و در سالیان گذشته حوادث جاده ای در این مسیر ناایمن و بسیار طولانی و فرسایشی، خانواده های زیادی را بدلیل از دست دادن عزیزانشان در ماتم فرو برده است.

ورناصری ادامه داد: یکی از مطالبات و خواسته های بحق مردم مسجدسلیمان لالی و اندیکا در چند دهه اخیر، کوتاه کردن مسیر دسترسی به مرکز اُستان با احداث یک محور جایگزین ایمن و کم خطر بوده است که بتواند به خروج مسجدسلیمان از بن بست فعلی هم کمک کند.

وی افزود : در طول سالیان گذشته اداره کل محیط زیست خوزستان و سازمان حفاظت از محیط زیست کشور همواره مخالف مسیر های پیشنهادی بود و حاضر به صدور مجوز برای این طرح بسیار مهم و حیاتی نشد و قول های داده شده از سوی مسئولان به مردم فقط در حد حرف و وعده باقی ماند.

ورناصری بیان داشت: با تلاشهای بی وقفه و پیگیری های صورت‌ گرفته و رایزنی با مقامات این سازمان و دیگر مسئولان کشور ، موفق به اخذ نهایی مجوز زیست محیطی احداث جاده میانبر مسجدسلیمان به اهواز شدیم.

دکتر ورناصری خاطر نشان کرد: با موافقت سازمان حفاظت محیط زیست کشور مدیرکل محیط زیست خوزستان با ارسال نامه ای به مدیرکل راه و شهرسازی اُستان، مجوز نهایی جهت احداث جاده میانبر را صادر کرده است.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=23359

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار