پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 4 خرداد 1401 ساعت: 2:07 ب.ظ

۳ پروژه پتروپالایش در استان خوزستان راه‌اندازی می‌شود

خوزستان"عطرکارون"استاندار خوزستان در جلسه قرارگاه محرومیت‌زدایی استان گفت: با هدف توسعه جنوب‌شرقی استان ۳ پروژه پتروپالایش در آغاجاری، زیدون و ابوفارس بهبهان با ظرفیت اشتغال ۸۰۰ نفر راه‌اندازی می‌شود...

3 پروژه پتروپالایش در استان خوزستان راه اندازی می‌شود

خوزستان”عطرکارون” به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری خوزستان؛ قاسم سلیمانی دشتکی در نشست قرارگاه محرومیت‌زدایی ویژه شهرستان‌های بهبهان و آغاجاری اظهار داشت: یکی از مهمترین مصوباتی که برای توسعه جنوب شرقی استان داشتیم، ساخت ۳ پروژه پتروپالایش در آغاجاری، زیدون و ابوفارس بهبهان بود که مراحل استعلامات این پروژه‌ها سپری شده است.

وی افزود: بر اساس برنامه‌ریزی صورت‌گرفته روز سه‌شنبه هفته پیشِ‌رو کمیسیون ماده ۲۱ این پروژه‌ها برگزار می‌شود و سپس روز دوشنبه بعد از آن کارگروه فنی و زیربنایی در خصوص این پروژه‌ها نظر خواهد داد و تا دو هفته آینده نیز همه مسائل این پروژه‌ها در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان نهایی خواهد شد.

استاندار خوزستان ابراز کرد: امیدواریم با طی شدن این مراحل در دو تا سه هفته آینده مراسم کلنگ‌زنی ساخت این سه پروژه پتروپالایش برگزار شود.

نماینده عالی دولت در استان عنوان کرد: اجرای این طرح تحول اساسی به‌خصوص از نظر اشتغال در شهرستان‌های بهبهان و آغاجاری ایجاد خواهد کرد به‌طوری که هر پتروپالایش حدود ۸۰۰ نفر به‌صورت مستقیم و تعداد بسیار زیادی را به‌صورت غیرمستقیم مشغول به کار خواهد نمود و همه تلاش خود را خواهیم کرد تا این پروژه‌ها سریع‌تر اجرایی شود.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=23496

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار