پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 4 خرداد 1401 ساعت: 2:19 ب.ظ

۹۰ مصوبه محرومیت زدایی در شهرستان های محروم خوزستان

خوزستان"عطرکارون"جدول نهایی اجرای طرح ها در شهرستان های مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا تعیین شد ..

خوزستان”عطرکارون”نشست قرارگاه محرومیت زدایی ویژه شهرستان‌های مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا روز جمعه ۱۵ مردادماه به ریاست قاسم سلیمانی دشتکی استاندار خوزستان و با حضور جمعی از مسئولان در محل استانداری برگزار شد.

استاندار خوزستان در پایان این نشست توضیح داد: امروز چهارمین جلسه در خصوص پروژه‌ها و مشکلات شهرستان‌های مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا برگزار شد.

وی افزود: تاکنون ۹۰ مصوبه برای این ۴ شهرستان گذرانده ایم که امروز این مصوبات مورد بررسی قرار گرفت و در ۱۳ محور دسته بندی شدند.
استاندار خوزستان اظهار داشت: خوشبختانه تاکنون درصد بالایی از پروژه‌های مرتبط با این مصوبات در این ۴ شهرستان به نتیجه رسیده، با این وجود برخی از پروژه‌ها بیش از زمان پیش بینی شده زمانبر شده است.

سلیمانی ادامه داد: زمانبر شدن برخی از این پروژه‌ها عوامل مختلفی دارد که مواردی همچون دیر اعلام شدن بودجه، مشکل قیر و سیمان از آن جمله بوده است که خوشبختانه هر سه مورد حل شده و در واقع هم بودجه اعلام و هم مشکل قیر حل شده است و همچنین قول تامین سیمان مورد نیاز پروژه‌ها را نیز گرفته ایم.

استاندار خوزستان بیان کرد: امروز جدول نهایی اجرای پروژه‌ها را با دستگاه‌ها تعیین کردیم و زمان اجرای برخی از آن‌ها تمدید شد که امیدواریم در موعد مقرر انجام شود.

سلیمانی خاطرنشان کرد: در طول ۵ ماه گذشته برای هر شهرستانی ۳ تا ۴ جلسه چه در شهرستان و چه در مرکز استان برگزار کرده ایم و امیدواریم با رسیدگی به مشکلات زیرساختی رضایتنمدی شهروندان را جلب نموده و خادمان شایسته‌ای برای مردم باشیم.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=23530

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار