پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 7 خرداد 1401 ساعت: 8:26 ب.ظ

جلسه ویدیو کنفرانس جایگاه ، چالش ها ونقش گروه های جهادی در بحران ها ی کشور

خوزستان"عطرکارون"جلسه ویدیو کنفرانس جایگاه ، چالش ها ونقش گروه های جهادی در بحران ها ی کشوربا حضور مهندس لشکری مسو ل هماهنگ کننده گروه های جهادی سازمان بحران کشور برگزار شد....


خوزستان”عطرکارون”گروه های جهادی نقش تعیین کننده در بحرانها دارند باید از گروه های جهادی در پیشگیری از حوادث بیشتر استفاده شود. حمید رضا اکبری مدیر گروه جهادی شهید همت خوزستان با بیان مطلب فوق اظهار داشت:

جهادگری یک انگیزه ارزشی می خواهد واگر یک نیروی جهادی از وضع موجود و ظرفیت ها ی پیش رو شناختی نداشته باشد نمی‌تواند اقدام مناسب را در زمان مناسب انجام دهد و شناخت در زمینه جهاد گری از اهمیت بالایی برخوردار است. وی در ادامه اضافه کرد: هرچه گروه های جهادی را به میدان های بزرگتر دعوت کنند تجربه های بیشتری را کسب کرده و می‌توانند بهتر مرد عمل باشند و موثرتر عمل کنند.

وی با اشاره به اینکه حاکمیت باید در تقویت گروه های جهادی گام بردارد اظهار داشت: امروز بدنه انقلاب و جریان انقلابی حاکم با تقویت گروه های جهادی در مناطق محروم و در کنار محرومین حضور می‌یابند و به کار جهادی می‌پردازند.

مدیر گروه جهادی شهید همت گفت: گروه های جهادی رزمندگانی هستند که مانند دوران دفاع مقدس به جنگ محرومیت ها بر خاسته اند و امروز نقش قدرتمندی در محرومیت زدایی دارند و در کنار دولت سیزدهم برای جنگ با محرومیت ها مجهز تر خواهند شد.

وی همچنین خطاب به مسولین بیان داشت:
چرا کارها را به گروه های جهادی نمی سپارید و دنبال پیمانکار می گردید و …. اگر همدردی و همگرایی و یاری رسانی به مردم در قالب گروه‌های جهادی نبود مشکلات بسیاری دامن‌گیر کشور می‌شد، توجه رهبر معظم انقلاب به مسأله جهادی گری در بیانیه گام دوم انقلاب نیز برمبنای همین آثار و پیامدهای سازنده و مثبت برای جامعه تعریف شده است. وی در پایان اظهار داشت:
حاکمیت برای گروه های جهادی بودجه و برنامه های آموزشی تعریف و از میان این گروه ها ؛گروه های تخصصی تربیت کند تا در مواقع حساس مشکلات را مرتفع کنند.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=23706

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار