پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 7 خرداد 1401 ساعت: 8:27 ق.ظ

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: خبرنگاران استان خوزستان در تمامی فعالیت ها در حوزه های مختلف در کنار سیستم حاکمیتی نظام بوده اند

خوزستان"عطرکارون"به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان،محمد جوروند شامگاه یکشنبه در آیین گرامیداشت روز خبرنگار که به صورت ویدئو کنفرانس در استانداری خوزستان برگزار شد افزود: استان خوزستان بعد از استان تهران از لحاظ کمی و حتی کیفی جزء استان های نمونه درحوزه رسانه است...

خوزستان”عطرکارون”وی ادامه داد: بارها گفته ام و لازم است اینجا نیز تاکید کنم،خبرنگاران استان خوزستان از شریف ترین، نجیب ترین و پاک دست ترین خبرنگاران و رسانه ای های کشور هستند که به حمدالله در تمامی فعالیت ها در حوزه های مختلف در کنار سیستم حاکمیتی نظام بوده اند و جایی که نقدی وارد بوده صمیمانه وارد شده و بیان کرده اند.

جوروند به استقبال خوب استاندار خوزستان در طول این مدت از حوزه رسانه اشاره کرد و گفت: نشست های استاندار خوزستان با حوزه رسانه و نخبگان توانسته خیلی از مشکلات را حل کند و باعث رشد خوبی در این حوزه شده و حضور رسانه نیز کارگشا و راهگشا بوده که جای سپاسگزاری دارد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان اضافه کرد: بر روح همه کسانی که در حوزه رسانه جان خود را از دست دادند، شهدای مقدس بویژه شهید محمود صارمی که این روز به نام ایشان نامگذاری شده است درود می فرستیم و به امید اینکه شاهد شکوفایی بیشتر حوزه رسانه در استان خوزستان باشیم.

آیین گرامیداشت روز خبرنگار امسال در خوزستان به دلیل شرایط خطرناک شیوع ویروس کرونا در استان به صورت اینترنتی با حضور استاندار خوزستان، اعضای خانه مطبوعات و جمعی از خبرنگاران به صورت آنلاین در سرسرای استانداری خوزستان برگزار شد.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=23654

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار