پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 4 خرداد 1401 ساعت: 3:49 ب.ظ

مدیرکل نوسازی مدارس خوزستان خبر داد چاپ کتاب زندگینامه یکی از بزرگترین خیرین مدرسه‌ساز کشور

خوزستان"عطرکارون" مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان با اشاره به چاپ کتاب‌ زندگینامه زنده‌یاد اسفندیار پورهنگ، یکی از بزرگترین خیرین مدرسه‌ساز خوزستانی در کشور، گفت: چاپ کتب زندگینامه خیرین مدرسه‌ساز در دستور کار جدی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور است...

چاپ کتاب زندگینامه یکی از بزرگترین خیرین مدرسه‌ساز کشور

خوزستان”عطرکاورن”علی قربانی امروز (۱۹ مرداد) در جلسه شورای آموزش و پرورش خوزستان که در استانداری برگزار شد، اظهار کرد: چاپ کتب زندگینامه خیرین مدرسه‌ساز در دستور کار جدی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور است و استان خوزستان هم با توجه به دارا بودن رتبه اول در مجمع خیرین مدرسه‌ساز، چاپ کتاب‌های زندگینامه خیرین را با یکی از بزرگترین خیرین مدرسه‌ساز کشور و استان آغاز کرد.

 وی افزود: امروز از کتاب زندگینامه زنده‌یاد اسفندیار پورهنگ، یکی از بزرگترین خیرین مدرسه‌ساز خوزستانی در کشور رونمایی شد. این خیر در ساخت ۱۳ پروژه مشارکت داشت.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان در پایان با اشاره به نتایج پویش اول طرح “آجر به آجر” در استان، گفت: در پویش اول این طرح، یک مدرسه در استان خوزستان به عنوان اولین مدرسه طرح آجر به آجر احداث شد. همچنین در پویش دوم ۱۳۰ هزار خوزستانی شرکت داشتند و بیش از ۷۰۰ میلیون تومان کمک کردند و سه پروژه تعریف شد.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=23672

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار