پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 7 خرداد 1401 ساعت: 9:33 ب.ظ

آزادی ۷۳ زندانی با اجرای طرح کاهش جمعیت کیفری

خوزستان"عطرکاورن"رئیس کل دادگستری خوزستان گفت: ۷۳زندانی در ندامتگاه‌های استان در اجرای طرح کاهش جمعیت کیفری آزاد شدند....

خوزستان”عطرکارون”حجت الاسلام و المسلمین صادق مرادی افزود: این تعداد زندانی مشمول مرخصی پایان حبس ماده ۱۴ به منظور تحقق سند تحول قضایی پیرامون کاهش جمعیت کیفری و با هدف اجرای سیاست‌های قوه قضائیه آزاد و به آغوش گرم خانواده بازگشتند.آزادی ۷۳زندانی خوزستانی با اجرای طرح کاهش جمعیت کیفری

وی به آزادی سالیانه زندانیان دارای شرایط لازم از زندانها در قالب طرح های مختلف اشاره کرد و بیان داشت: آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد و محکومان مالی به عنوان یکی از سیاست‌های کلی و راهبردی دستگاه قضایی در استان به صورت جدی پیگیری می‌شود.
حجت الاسلام و المسلمین مرادی تلاش برای کاهش آمار زندانیان کیفری با استفاده از مجازات جایگزین حبس را از دیگر برنامه‌های دادگستری استان عنوان کرد و ادامه داد: جلوگیری از راهی شدن محکومان به زندان، دغدغه بسیاری از قضات است.
رئیس کل دادگستری خوزستان تاکید کرد: ضروری است که همکاران قضایی با استفاده از ظرفیت‌های تاسیسات حقوقی و قضایی در مجازات جایگزین حبس نسبت به کاهش آمار جمعیت کیفری زندان‌های خوزستان به خصوص محکومین مالی تلاش مضاعفی داشته باشند.
 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=23722

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار