پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 1 خرداد 1401 ساعت: 9:23 ب.ظ

پیام مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان در آستانه فرارسیدن روز ملی حمایت از صنایع کوچک

خوزستان"عطرکارون"تلاش برای سپردن یکی از محورهای خود کفایی و توسعه کشور به دست سخت کوشان عرصه صنعت در قالب مجموعه‌ای منسجم، با تنوع فراوان و اجتماع آنان در سازمان صنایع کوچک کشور در قالب شرکت شهرک‌های صنعتی قطعا یکی از ابتکارات متناسب با خواست و نیاز کشور و حرکتی برای کاهش هزینه‌ها و نظام مند ساختن فعالیت‌ها در راستای به فعل رساندن نقشه‌های تولید، تلاش و خلق ثروت و رفاه بوده است....

خوزستان”عطرکارون”

بی شک بسیاری در این مسیر با نگاه به افق روشن، کمر همت بسته‌اند تا گام به گام برای متحول ساختن تولید و تحقق رفاه و سر بلندی آحاد جامعه علیرغم همه محدودیت‌ها موجب سر بلندی کشور شوند و اگر چه هنوز در گذر از مشکلات متحمل سختی‌هایی هستند اما همواره نماد خود باوری ایران عزیز هستند.

اکنون فقط در خوزستان شاهدیم که آنان به عنوان عناصر اصلی و پیشرو تولید و اشتغال در قالب ۴۰۳۶ قرارداد واگذاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی، در گوشه گوشه شهرهای استان چرخ خودباوری را به گردش در آورده و روز به روز با ابتکار و اراده محکم بر اجتماع گران قدر خود می‌افزایند.

این خود باوری و فرصت شناسی با تکیه عمده بر توانائیهای داخلی امید بخش جلوداری صنایع کوچک کشور در افزایش تولید ناخالص ملی شده و البته نقش پشتیبانی از دیگر بخش‌های تولید مثل کشاورزی، نفت، پتروشیمی و بسیاری از رشته‌های دیگر را نیز به عهده گرفته است که خود موجب ایجاد ارزش افزوده کلان در منابع داخل است.

۲۱ مرداد روز ملی حمایت از صنایع کوچک را به تلاشگران نهضت ساخت داخل و کار آفرینانی که دل در گرو رشد و تعالی مردم دارند تا با قدمتی ایستاده ضمن ایجاد رفاه عمومی، اشتغال و سر بلندی همه ارکان اجرایی، علمی و اقتصادی کشور فردایی بهتر و عزتمندانه‌تر آفریده شود تبریک عرض می‌نمایم و امیدوارم چراغ تولید همواره و تا همیشه فروزان بر تارک این سرزمین بتابد.

با احترام
اخلاق محمدیان

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=23741

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار