پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 7 خرداد 1401 ساعت: 8:42 ب.ظ

فعالیت دوباره بسیجیان خوزستان در طرح شهید سلیمانی

خوزستان"عطرکارون"از امروز مرحله جدید رزمایش طرح محله محور شهید سلیمانی در خوزستان آغاز شده است ...

خوزستان”عطرکارون”فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان با اشاره به اجرای مرحله جدید رزمایش طرح محله محور شهید سلیمانی در سراسر استان گفت: این طرح با یک هزار و ۱۵۰ گروه پنج نفره اجرا خواهد شد.
فعالیت دوباره بسیجیان خوزستان در طرح شهید سلیمانی
سردار حسن شاهوارپور افزود: محور این رزمایش رهگیری و اقدامات حمایتی و نظارتی در مقابله با کرونا است که تلاش می‌کنیم همچون مراحل گذشته، با قوت در خوزستان اجرا شود.

وی با اشاره به اینکه علاوه بر این طرح، ۴۰۰ نفر از بسیجیان جامعه پزشکی خوزستان در مراکز واکسیناسیون به صورت ۲ نوبته کار می‌کنند گفت:هم اکنون ۲ مرکز جدید واکسیناسیون کرونا در اهواز و یک مرکز در شوشتر راه‌اندازی شده است.

فرمانده سپاه ولیعصر (عج) خوزستان درباره کمک معیشتی نیز بیان کرد: ۲۰ درصد جمعیت مبتلایان به کرونا در خوزستان به کمک نیاز دارند به همین دلیل بسته‌های معیشتی برای این کار تدارک دیده شده و انتظار داریم که سایر ارگان‌ها در این موضوع کمک کنند.

وی افزود: بسیج طلاب خوزستان نیز سازماندهی شده و بنا شد که مثل سابق در کنار پرستاران در بیمارستان‌ها حضور پیدا کرده و به بیماران خدمات رسانی کنند.

شاهوارپور گفت: ما به اندازه نیرو‌های طرح شهید سلیمانی خودرو نیاز داریم که انتظار داریم سایر ارگان‌ها به ما کمک کنند. همچنین از دانشگاه علوم پزشکی اهواز درخواست داریم تجهیزات پزشکی لازم را در اختیارمان قرار دهد. بحث تغذیه نیرو‌های طرح موضوع دیگری بوده که امیدواریم با کمک ارگان‌ها انجام شود.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=23836

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار