پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 3 خرداد 1401 ساعت: 8:57 ب.ظ

مدیرعامل جدید تیم فولاد خوزستان معرفی شد

خوزستان"عطرکارون"پس از کش و قوس‌های فراوان، در حالی که تیم فولاد خوزستان با کسب قهرمانی جام حذفی در زمان مدیریت آذری بر این تیم کارنامه خوبی در فوتبال کشور داشت، با تصمیم هیئت مدیره باشگاه گرشاسبی جایگزین آذری شد...
مدیرعامل جدید تیم فولاد خوزستان معرفی شد

خوزستان”عطرکارون”جلسه هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان امروز شنبه در سالن جلسات این تیم برگزار و با رای‌گیری، حمیدرضا گرشاسبی جایگزین آذری شد.

این تصمیم هیئت مدیره تیم فولاد خوزستان در حالی رقم خورده است که تیم فولاد خوزستان در زمان مدیریت آذری توانست برای اولین بار به دیدار پایانی جام حذفی فوتبال ایران صعود و با شکست استقلال در فینال برای نخستین بار کاپ قهرمانی جام حذفی ایران را به خوزستان بیاورد.

تیم فولاد در زمان مدیرعامل اصفهانی خود دو فصل سخت را پشت سر گذاشت و در حالی که قهرمانی در جام حذفی مدیرعامل تیم را راضی کرده باشد اما، در عمل این چنین نبود و پس از حواشی بسیاری که برای تیم فولاد به وجود آمد، آذری از مدیرعاملی تیم فولاد استعفا داد.

حمیدرضا گرشاسبی، زاده دزفول است و در سوابق ورزشی او سمت مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان و همچنین مدیریت در باشگاه‌های پرسپولیس و پیکان به چشم می‌خورد.

در جلسه امروز هیئت مدیره تیم فولاد خوزستان همچنین حبیب رضایی به عنوان عضو جدید این هیئت انتخاب و معرفی شد.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=23857

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار