پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 29 اردیبهشت 1401 ساعت: 10:40 ق.ظ

حمایت از دانشجویان اساتید و نخبگان در امر پژوهش، مقاله‌نویسی

خوزستان"عطرکارون" آثارعلمی پژوهشی مرتبط با فعالیت ها وماموریت های کمیته امداد خوزستان مورد حمایت قرارمیگیرد..

خوزستان”عطرکارون” لفته میاحی مدیر برنامه ریزی وفناوری کمیته امداد خوزستان کمیته امداد در راستای محرومیت‌زدایی در جامعه روی موضوعات مختلف کار می‌کند و در این بین دانشگاه‌ها به دلیل اهمیت‌شان جایگاه ویژه‌ای دارند و این نهاد آمادگی حمایت از طرح‌های دانشگاهی را دارد.

وی افزود: دفتر مطالعات و پژوهش کمیته امداد در نظر دارد، بر اساس تکالیف محوله مبتنی بر اسناد بالادستی از جمله بیانیه گام دوم انقلاب و تاکید بر نقش پژوهش‌های علمی و اساسنامه و احکام برنامه ، اقدام به انجام مجموعه‌ای از پژوهش‌های کاربردی در سطح استان‌ها، با استفاده از ظرفیت علمی و پژوهشی دانشگاهیان داشته باشد.

لفته میاحی گفت: کمیته امداد خوزستان به اساتید و دانشجویان فعال در امر پژوهش، مقاله‌نویسی کمک‌خواهد کرد و این گامی تعاملی بین کمیته امداد و دانشگاهیان خواهد بود تا در زمینه‌های دیگر با تشریک مساعی خدمات خود را گسترش دهند.

کمیته امداد امام خمینی خوزستان در راستای تحقق مأموریتهای سازمانی، مسأله یابی و حل مسائل امدادامام (ره) و به منظور بهره گیری از ظرفیت بالقوه دانشگاهها و مراکز پژوهشی، ازآثارعلمی اساتید‏‏ ودانشجویان ومحققان در قالب پایان نامه های مقطع دکتری‏‏ و کارشناسی ارشد، مقالات علمی‏‏- پژوهشی حمایت به عمل می آورد.

وی تاکید کرد: در دفتر مطالعات و پژوهش در کنار وظایف جاری سازمانی با شعار دانش گرایی و تحول خواهی، استقرار دیدگاه پژوهش گرایی تلاش می‌کنیم تا حرکت مبتنی بر مطالعه و پژوهش‌محوری در عرصه‌های مختلف خدمت‌رسانی در کمیته امداد امام خمینی(ره)، به فرهنگ سازمانی تبدیل شود.

میاحی ادامه داد: زیربنای توانمندی ما در حل مشکلات، دانش و توانایی علمی است. در این راستا تلاش خواهیم کرد با دیدگاه آینده‌پژوهی و تکیه بر منابع و ظرفیت‌های داخلی در شناسایی آسیب‌ها و ارائه راهکارهای علمی، دقیق و اثر بخش قدم برداریم.

در پایان لفته میاحی، رئیس کمیته علمی پژوهشی امداد خوزستان با تشریح اولویت های پژوهشی سال جاری عنوان کرد که علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشترمی توانند با مدیریت برنامه ریزی وپژوهش کمیته امداد خوزستان با شماره ۳۳۳۶۶۰۲۰-۰۶۱۱در تماس باشند.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=23906

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار