پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 4 خرداد 1401 ساعت: 3:13 ب.ظ

جلسه‌ای در استانداری خوستان برای پیگیری مشکلات نفت‌مسجدسلیمان

خوزستان"عطرکارون" در جلسه ای با حضور استاندار خوزستان مقرر شد، منابع مالی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان جهت حضور در فصل بیست و یکم لیگ برتر مشخص شود. در جلسه ای که در استانداری خوزستان با حضور قاسم سلیمانی‌دشتکی استاندار، فرماندار شهرستان مسجدسلیمان، معاون مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان، مدیرعامل شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان، مدیرعامل و قائم مقام باشگاه نفت مسجدسلیمان و همچنین به صورت ویدئو کنفرانس ورناصری نماینده شهرستان برگزار شد..

جلسه‌ای در استانداری خوستان برای پیگیری مشکلات نفت‌مسجدسلیمان

خوزستان”عطرکارون” در جلسه ای با حضور استاندار خوزستان مقرر شد، منابع مالی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان جهت حضور در فصل بیست و یکم لیگ برتر مشخص شود.

در جلسه ای که در استانداری خوزستان با حضور قاسم سلیمانی‌دشتکی استاندار، فرماندار شهرستان مسجدسلیمان، معاون مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان، مدیرعامل شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان، مدیرعامل و قائم مقام باشگاه نفت مسجدسلیمان و همچنین به صورت ویدئو کنفرانس ورناصری نماینده شهرستان برگزار شد، ضمن بررسی مشکلات مالی و سایر موضوعات تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان که سال ها با آن دست و پنجه نرم می کند، برای حضور این تیم در لیگ بیست و یکم  مقرر شد از سوی مدیران تیم، موضوعات مورد گفت‌وگو و منابع مالی پیگیری و نتیجه آن در جلسه بعدی با استاندار گزارش شود.

باشگاه نفت مسجدسلیمان که تاکنون به دلیل مشکلات مالی هنوز نتوانسته است سرمربی خود را انتخاب کند، احتمالا همزمان با جلسه بعدی در هفته پیش‌رو با حضور استاندار خوزستان و مشخص شدن منبع مالی، سرمربی خود را مشخص می‌کند.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=24015

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار