پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 7 خرداد 1401 ساعت: 9:59 ب.ظ

دیدار رئیس کارخانه سیمان کارون با سردار حاجتی مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان

خوزستان"عطرکارون"در پی انتصاب سردار عبدالرضا حاجتی به عنوان مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان، مهندس مهران امامی رئیس کارخانه سیمان کارون مسجدسلیمان جهت بررسی امکان همکاری های متقابل با نامبرده دیدار نمود.
دیدار رئیس کارخانه سیمان کارون با سردار حاجتی مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان
خوزستان”عطرکارون”در پی انتصاب سردار عبدالرضا حاجتی به عنوان مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان، مهندس مهران امامی رئیس کارخانه سیمان کارون مسجدسلیمان جهت بررسی امکان همکاری های متقابل با نامبرده دیدار نمود.
در این ملاقات که در محل دفتر بنیاد حفظ  آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس صورت گرفت وی ضمن ابلاغ تهنیت حاج علاقبندان و همچنین مدیرعامل کارخانه به سردار حاجتی، موفقیت روز افزون وی در این نهاد موثر در مستندسازی تاریخ دفاع مقدس را آرزو نمود.
سردار حاجتی نیز ضمن تقدیر از حضور رئیس کارخانه سیمان کارون مسجدسلیمان در سخنانی گفت: نقش و اهمیت حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس در پیشبرد و گسترش فرهنگ دفاع مقدس و ارزش های آن برکسی پوشیده نیست.
وی با اشاره به اهم فعالیت ها، هدف از نشر ارزش های دفاع مقدس را احیای ارزش های اسلام ناب محمدی در جامعه دانست و بر گسترش این فرهنگ با همکاری تمامی ادارات و نهادها تأکید کرد.

 

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=23990

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار