پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 7 خرداد 1401 ساعت: 8:38 ق.ظ

توضیح روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران در خصوص خبرکشف چندین دستگاه ماینر در برخی شبکه های اجتماعی

خوزستان"عطرکارون"روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران به خبر کشف چندین دستگاه ماینر در منازل سازمانی یک شرکت نفتی در اهواز واکنش نشان داد....

توضیح روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران در خصوص خبرکشف چندین دستگاه ماینر در برخی شبکه های اجتماعی

خوزستان”عطرکارون” در چارچوب دستور العمل ها و بخشنامه های صادره وزارت نیرو و ابلاغیه دستگاه های مرتبط مبنی بر رعایت الگوی مصرف، خاصه در زمان پیک مصرف برق بخش های مربوط در شرکت، از ابتدای فصل  تابستان صرفه جویی و  مصرف بهینه مورد اهتمام واقع و بر این اساس بر مصرف انرژی واحدهای سازمانی نظارت و به مشترکان  پر مصرف تذکر  لازم ابلاغ گردید.

با توجه به ضرورت کنترل الگوی مصرف و رعایت  اصل صرفه جویی در راستای پایداری هر چه بیشتر شبکه برق، رسیدگی به این موضوع در منازل سازمانی نیز از سوی واحد های ذیربط در دستور کار قرار گرفت و چند واحد که افزایش مصرف برق بیش از استاندارد، داشتند شناسایی و گزارش های مربوطه به مراجع ذیصلاح اعلام شد.

در همین رابطه با هماهنگی به عمل آمده با سازمان های مذکور، پانزده دستگاه ماینر فعال و غیر فعال در هفت واحد  کشف و ضبط گردید .

در حال حاضر موضوع از طریق مراجع ذیصلاح  در حال پیگیری می باشد و بر اساس قانون و دستورالعمل ها، ضوابط ومقررات جاری اقدام خواهد شد.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=24070

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار