پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 1 خرداد 1401 ساعت: 9:44 ب.ظ

جمع آوری بیش از ۴ هزار ماینر غیرمجاز در خوزستان

خوزستان"عطرکارون"از ابتدای اجرای طرح کشف و جمع‌آوری دستگاه‎های استخراج رمز ارز غیر مجاز تا کنون ۴ هزار و ۵۳۳ دستگاه در خوزستان کشف شده است ...

خوزستان”عطرکارون”مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت:  سهمیه جمع‌آوری ماینر‌های غیرمجاز از ابتدای فعالیت این دستگاه‌ها که حدودا یک سال گذشته است تا مردادماه امسال، یک هزار دستگاه و ۲۰ هزار کیلو وات ساعت در برنامه تدوین شده بود که کشفیات بیش از برنامه بوده است.
جمع آوری بیش از ۴ هزار ماینر غیرمجاز در خوزستان
علی خدری افزود: گروه‌های اجرایی مشترکین و حراست شرکت توزیع نیروی برق خوزستان موفق شده‌اند از ابتدای اجرای طرح کشف و جمع‌آوری دستگاه‎‌های استخراج رمز ارز غیر مجاز تا پایان مردادماه امسال، ۴ هزار و ۵۳۳ دستگاه در ۲۳ شهرستان استان خوزستان کشف کنند.

وی گفت: شهرستان‌های بهبهان، ایذه و امیدیه، دارای بالاترین آمار کشف دستگاه‌های رمز ارز‌های غیر مجاز در خوزستان هستند. البته کار جمع‌آوری رمزارز‌های غیر مجاز در شهرستان اهواز توسط شرکت توزیع نیروی برق اهواز و به صورت جدا انجام می‌شود.

خدری با تفکیک آمار سال ۹۹ از ۱۴۰۰ افزود: در ۵ ماهه نخست امسال ۲ هزار و ۹۷ دستگاه رمز ارز غیرمجاز در خوزستان کشف شد و باقی آن مربوط به سال ۹۹ است.

وی با بیان اینکه فعالیت مراکز غیرمجاز ماینر‌ها باعث کمبود برق و خسارت به شبکه برق می‌شود، گفت: جمع‌آوری این تعداد دستگاه با کمک گزارش‌های مردمی، حراست و امور مشترکین شرکت توزیع نیروی برق خوزستان، نیروی انتظامی و قوه قضاییه انجام شده است.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=24118

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار