پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 7 خرداد 1401 ساعت: 8:57 ب.ظ

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان: رویکردهای بسیج و سپاه همکاری و همیاری با کادر بهداشت و درمان در سطح استان و کشور است

خوزستان"عطرکارون"سردار حسن شاهوارپور گفت: نیروهای بسیجی به منظور کمک رسانی و خدمت در طرح شهید سلیمانی سازماندهی و تعدادی در مراکز واکسیناسیون ،رهگیری بیماران و طرح‌های حمایتی کرونا مشغول هستند...

خوزستان”عطرکارون” سردار حسن شاهوارپور در بازدید از مرکز تجمیعی واکسیناسیون در شهرستان کارون گفت: نیروهای بسیجی به منظور کمک رسانی و خدمت در طرح شهید سلیمانی سازماندهی و تعدادی در مراکز واکسیناسیون ،رهگیری بیماران و طرح‌های حمایتی کرونا مشغول هستند.

وی افزود: یک مرکز تجمیعی در شهرستان کارون فعالیت دارد که جوابگوی جمعیت زیاد مردم نمی باشد لذا سپاه شهرستان کارون آمادگی کامل دارد تا سالن های ورزشی خود را با تمام امکانات و تجهیزات جهت راه اندازی مراکز تجمیعی واکسیناسیون در اختیار شبکه بهداشت و درمان این شهرستان قرار بدهد.

وی اظهار داشت: یکی از رویکردهای که توسط بسیج و سپاه دنبال میشود همکاری و همیاری با کادر بهداشت و درمان در سطح استان و کشور است.

فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج)خوزستان تصریح کرد: واکسن یکی از موضوعات مهم است که دعوت میکنم تمام مردم شهرستان عموما سنین ۶۰ به بالا واکسن تزریق کنند و به شایعات مطرح شده پیرامون واکسن در فضای مجازی توجه نکنند.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=24068

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار