پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 4 خرداد 1401 ساعت: 3:44 ب.ظ

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان مطرح کرد:حمایت و توانمندسازی واحد‌های تولیدی در خوزستان

خوزستان"عطرکارون"فعالیت کلینیک صنعت در خوزستان یکی از اقداماتی است که در راستای حمایت و توانمندسازی واحد‌های تولیدی در حال انجام است...

خوزستان”عطرکارون”مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: تامین زمین و ایجاد امکانات و زیرساخت‌های مناسب، وظیفه ذاتی و از مهم‌ترین اقداماتی است که توسط شرکت شهرک‌های صنعتی برای حضور سرمایه‌گذار انجام می‌شود.

اخلاق محمدیان افزود: در این زمینه همه ظرفیت‌ها و بستر و زیرساخت‌های لازم برای حضور سرمایه‌گذار در شهرک‌های صنعتی استان خوزستان مهیا است و از این بابت دغدغه‌ای وجود ندارد و در هر جایی که سرمایه‌گذار بخواهد فعالیت اقتصادی و تولید داشته باشد، آماده ارائه خدمات و ایجاد شرایط هستیم.

وی ادامه داد: تولید، یک حلقه است و شهرک‌های صنعتی یکی از این حلقه‌های حمایتی برای تولید است که می‌تواند بسترساز رشد و توسعه اقتصادی باشد و در این راستا امیدواریم شاهد حضور سرمایه‌گذاران باشیم.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: فعالیت کلینیک صنعت در خوزستان و وجود مشاوران فعال در جوار صاحبان صنایع برای عارضه‌یابی صنایع و مشکلات واحد‌های تولیدی، یکی از اقداماتی است که در راستای حمایت و توانمندسازی واحد‌های تولیدی در حال انجام است تا شاهد خروج از رکود واحد‌های تولیدی در استان خوزستان باشیم.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=24109

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار