پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 7 خرداد 1401 ساعت: 9:48 ب.ظ

حجت الاسلام موسوی فرد نماینده ولی فقیه در خوزستان: داستان هفت تپه از یک انتخاب مدیر نالایق شروع شد

خوزستان"عطرکارون"حجت الاسلام سید عبدالنبی موسوی فرد در حاشیه دیدار با جمعی از کارگران شرکت هفت‌تپه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تمام مشکلات به وجود آمده برای شرکت هفته تپه و کارگران آن ناشی از یک انتخاب غلط در عرصه مدیریت و واگذاری غلط این شرکت است. وی افزود: مقام معظم رهبری...

خوزستان”عطرکارون”حجت الاسلام سید عبدالنبی موسوی فرد در حاشیه دیدار با جمعی از کارگران شرکت هفت‌تپه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تمام مشکلات به وجود آمده برای شرکت هفته تپه و کارگران آن ناشی از یک انتخاب غلط در عرصه مدیریت و واگذاری غلط این شرکت است.

وی افزود: مقام معظم رهبری بارها بر انتخاب یک مدیر دلسوز، جهادی، متخصص، آگاه و کاربلد تاکید کرده است که اگر در انتقال مالکیت این شرکت به این فرمایشات مقام معظم رهبری توجه می‌شد امروز شاهد این اوضاع در این شرکت نبودیم.

نماینده ولی فقیه در خوزستان تصریح کرد: در نشست امروز با تعدادی از کارگران شرکت هفت تپه ضمن بررسی برخی از مشکلات کارگران و راهکار آنها، از معیارها و شرایطی که مدیران جدید این شرکت باید برخوردار باشند سخن به میان آمد که ما تلاش خواهیم کرد که در جلسات مشترک با استانداری و مسئولان استانی شرایط مدیران جدید را بررسی و اعلام نظر کنیم.

حجت الاسلام موسوی فرد با اشاره به خلع ید مالک هفت تپه بیان داشت: هفت تپه مصداق عینی کلام مقام معظم رهبری است که اگر در راس مدیریت هر مجموعه‌ای مدیر کارآمد دلسوز و جهادی باشد آن مجموعه پیشرفت خواهد کرد و با مشکلی مواجه نخواهد شد که در صورت عدم وجود این نوع مدیر بر آن مجموعه، به سرنوشت هفت تپه و شاید بدتر از آن دچار شود.

وی گفت: تمام تلاش ما این است که با صحبت با مجموعه‌های کشوری و دولت، مدیری لایق، انقلابی و جهادی برای مدیریت شرکت انتخاب شود که علاوه بر بازگرداندن کارگران اخراج شده، فرصت‌های جدید شغلی را برای جوانان استان ایجاد کند.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=24134

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار