پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 3 خرداد 1401 ساعت: 7:28 ب.ظ

پیام مدیر تعاون روستایی خوزستان به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت

خوزستان"عطرکارون"خوزهفته دولت و سالروز شهادت دولتمردان عمل و اندیشه های روشن، رجایی و باهنر گرامی باد.
خوزستان”عطرکارون”مهندس محمدامین معین راد مدیر تعاون روستایی استان خوزستان در پیامی سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشت و همچنین فرا رسیدن هفته دولت و روز کارمند را تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح می باشد؛
هفته دولت که با ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) همزمان گشته، یادآور فداکاری‏های فرزندان پاک نهاد و گرانقدر انقلاب و احیا کننده روزهای پرشور خدمتگزاری، شهیدان بزرگ، رجایی و باهنر و همچنین رشادت های امام حسین (ع) و یاران باوفایش در حادثه کربلا است.
تاریخ ایران اسلامی همواره شاهد ایثارگری ها و از خود گذشتگی های دلیرمردانی بوده که غیر از خدا هیچ نمی دیده و تمام هدفشان خدمت به خلق و اعتلای انقلاب اسلامی بوده است.
بی شک همه ما می بایست با تأسی از ویژگی های والای اخلاقی و رفتاری امام حسین (ع) و همچنین شهیدان رجایی و باهنر آنان را الگوی همیشگی خود قرار داده و با بهره گیری از رفتار این شهیدان عزیز و تلاش و کوشش در راه تعالی میهن اسلامی و در راستای تحقق اهداف دولت و نظام بسته به ماموریت مان که ارتقاء سطح کشاورزی و تامین غذای مردم و اجرای برنامه تحول در کشاورزی و همچنین الگوی گام دوم انقلاب بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری است،. گام برداشته و زمینه های رشد و پیشرفت روزافزون کشور را در حیطه های مختلف به ویژه در حیطه کشاورزی مدرن و سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را فراهم آوریم.
در پایان اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت و بویژه شهیدان رجایی و باهنر ، هفته دولت و روز کارمند را به همه دولت مردان و کارمندان خدوم و متعهد و بویژه همکاران خودم در تعاون روستایی استان خوزستان تبریک عرض نموده و موفقیت همگان را در راستای تحقق آرمانهای بلند حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری تا رسیدن به جایگاه رفیع کشورمان از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.
یکم شهریورماه ۱۴۰۰
محمد امین معین راد
مدیر تعاون روستایی استان خوزستان

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=24137

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار