پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 1 خرداد 1401 ساعت: 9:27 ب.ظ

میثم پور ارشد بزرگترین سیلودار و تولیدکننده آرد استان: پشتیبانی، تسهیل و رفع موانع تولید توسط سازمان تامین اجتماعی استان بسیار ارزشمند است

خوزستان"عطرکارون"به گزارش روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی استان خوزستان ؛ میثم پور ارشد  عضو هیئت مدیره آرد دنای رامهرمز گفت : سازمان تامین اجتماعی خوزستان در سال مزین به تولید، مانع زدایی و پشتیبانی نهایت همکاری و مساعدت به مقوله تولید و ذخیره سازی گندم بعنوان استراتژیک ترین کالای کشور را داشته است. با حمایت سید محمد مرعشی مدیرکل و اعمال صریح قوانین از تعطیلی واحدی با بیش از ۲۰۰ نفر نیروی کار جوان و تحصیلکرده جلوگیری بعمل آمد. ..

خوزستان”عطرکارون”پور ارشد افزود : خوزستان ظرفیت بسیار خوبی در زمینه تولید گندم دارد و بخش اعظم نیاز کشور را تامین می کند. با وجود ناپایداری ها و نوسانات بازار تولید، تولیدکنندگان آرد که توانسته اند روی پای خود بایستند و علاوه بر تأمین نان داخل کشور، سهمی نیز در اشتغالزایی داشته باشند باید حمایت شوند که این مهم توسط تامین اجتماعی خوزستان به خوبی انجام شده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: رویکرد ما از ابتدا تاکنون بر این مبنا بوده که کارگران بومی در واحدهای تولید آرد مشغول به کار شوند و رفع موانع و مشکلات تولید می تواند سبب افزایش اشتغالزایی و بهره وری شود.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=24207

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار