پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 29 اردیبهشت 1401 ساعت: 9:45 ق.ظ

سید محمد مرعشی مدیر کل تامین اجتماعی استان خوزستان هر روز ، روز کارمند است تبریک روز کارمند

خوزستان"عطرکارون"سید محمد مرعشی مدیر کل تامین اجتماعی استان خوزستان به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت و چهارم شهریور ،روز کارمند بیان کرد ...

خوزستان”عطرکارون”روز کارمند ، فرصتی مناسب برای تقدیر و تشکر از سربازان و جهادگرانی است که برای حل مسائل و مشکلات مردم ، خستگی ناپذیر، در سنگر خدمت رسانی حاضر هستند . هر روز ، روز کارمند است زیرا در این روزهای سخت شیوع بیماری کرونا که بسیاری از مردم مشغول پرستاری از بیماران و گاه شاهد از دست دادن عزیزان و نزدیکان خود می باشند ، این کارمندان و کارکنان هستند که علیرغم تمامی مسائل ، به منظور تکریم ارباب رجوع ، هر صبح ، لباس رزم پوشیده و با از خودگذشتی ، در محل کار ، حضور می یابند .
از مهمترین و اساسی ترین عوامل موفقیت و تعالی هر سازمان و مجموعه ای ، تلاش صادقانه، تعهد و توانمندی کارکنان آن مجموعه است که با مسئولیت پذیری می کوشند تا در مسیر اهداف متعالی سازمان خود، بستر ساز ارائه خدمات مناسب و شایسته برای مردم و مراجعان گردند و برای من باعث افتخار است که سازمان تامین اجتماعی از چنین کارمندان فرهیخته ای بهره مند است.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره کارکنان شهید راه خدمت به مردم ، فرا رسیدن این روز را به تمامی کارکنان به خصوص کارکنان سختکوش و جهادگر سازمان تامین اجتماعی که به بیش از نیمی از جمعیت ایران خدمت رسانی می کنند تبریک عرض می کنم و از خداوند متعال برای این عزیزان و خانواده هایشان ، صحت و سلامتی آرزومندم .

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=24224

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار