پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 1 خرداد 1401 ساعت: 9:02 ب.ظ

اهدای ۳۰۰ کپسول اکسیژن از سوی برق منطقه ای خوزستان به بیمارستان های کرونایی استان

خوزستان"عطرکارون"مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: اولین مجموعه از ۳۰۰ کپسول اکسیژن اهدایی این شرکت به بیمارستان های خوزستان برای درمان بیماران کرونایی، به بیمارستان خیریه علامه کرمی (ره) اهواز اهدا شد...

خوزستان”عطرکارون”به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان، محمود دشت بزرگ در مراسم اهدای ۴۰ کپسول اکسیژن به بیمارستان آیت الله کرمی (ره) اهواز که با حضور مدیرکل بیناد شهید و امور ایثارگران خوزستان و رئیس این بیمارستان انجام شد، بیان کرد: ماموریت شرکت برق منطقه ای خوزستان تامین برق در دو استان خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد است و در تلاش شبانه روزی هستیم تا این وظیفه را به سرانجام برسانیم و در این راه تعدادی از پرسنل شرکت به بیماری کرونا مبتلا شده اند و بعضی از همکاران را نیز از دست داده ایم.
وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه کرونا اولویت اصلی کشور است، افزود: در کنار انجام وظیفه تامین برق، در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی و حمایت از کادر درمان، پشتیبانی از بیمارستان ها را در دستور کار قرار داده ایم و با توجه به امکاناتی که در اختیار داشتیم یک مجموعه ۳۰۰ تایی کپسول اکسیژن در اندازه های مختلف با ارزش سرمایه گذاری ۱۵ میلیارد ریال برای اهدا به بیمارستان های کرونایی خوزستان، تدارک دیده ایم.
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان تصریح کرد: بیمارستان خیریه علامه کرمی (ره) اهواز با توجه به خدماتی که به جامعه هدف خود، مددجویان کمیته امدام خمینی (ره) و ایثارگران می دهد و در منطقه محروم اهواز قرار گرفته و محل بستری بیماران کرونایی نیز هست اولین بیمارستانی انتخاب شد که تعدادی از کپسول های اکسیژن به آن اهدا شود.
دشت بزرگ اضافه کرد: این بیمارستان ۴۰ کپسول اکسیژن در اختیار دارد و ما نیز ۴۰ کپسول دیگر به آن هدیه می کنیم تا خدمات رسانی به بیمارن تسهیل شود. همچنین برای رفاه حال پرسنل این بیمارستان، ۲۰ صندلی نیز اهدا می شود.
وی با بیان اینکه کمک به بیمارستان ها چه به صورت اهدای تجهیزات و چه به صورت حضور داوطلبانه همکاران در قالب گروه های جهادی در بیمارستان ها در حال انجام شدن است، اظهار کرد: وقتی که به این بیماری مبتلا شدم از نزدیک شاهد رشادت ها و تلاش های کادر درمان بوده ام و وظیفه خود می دانیم که پشتیبانی از کادر درمان را در حد توان و اختیارات قانونی که داریم انجام دهیم.
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان افزود: در همین راستا ۳۰۰ کپسول اکسیژن در اندازه های مختلف آماده شده تا ظرف چند روز آینده در اختیار بیمارستان های کرونایی استان قرار بگیرد تا بدین وسیله از تلاش های شبانه روزی کادر درمان در این دو سال تشکر و قدردانی کرده و برای بهبود حال بیماران نیازمند قدمی برداشته باشیم.
رئیس بیمارستان خیریه علامه کرمی (ره) اهواز نیز در این مراسم با ارائه گزارشی از خدمات رسانی به بیماران کرونایی در این بیمارستان، از اقدام خیرخواهانه شرکت برق منطقه ای خوزستان تشکر کرد و تجهیز بیمارستان به کپسول اکسیژن را باعث خدمات رسانی بهتر به بیماران نیازمند دانست و گفت: این بیمارستان ۱۰۰ تخت برای بیماران کرونایی دارد که با حال بد به این بیمارستان مراجعه می کنند و افزایش کپسول های اکسیژن این بیمارستان برای زمان هایی که اکسیژن مایع مخزن تمام می شود، برای ادامه درمان بیماران حیاتی است.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=24271

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار