پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 1 خرداد 1401 ساعت: 9:41 ب.ظ

مصاحبه ۳ هزار و ۳۰۰ داوطلب ورود به دانشگاه فرهنگیان در استان خوزستان

خوزستان"عطرکارون"مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: ۳ هزار و ۳۰۰ داوطلب ورود به دانشگاه فرهنگیان خوزستان در قالب چند برابر ظرفیت در حال طی فرآیند مصاحبه خود در استان خوزستان هستند....

مصاحبه ۳ هزار و ۳۰۰ داوطلب ورود به دانشگاه فرهنگیان در استان خوزستان

خوزستان”عطرکارون” به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، کورش مودت پیش از ظهر امروز یکشنبه ۷ شهریورماه ۱۴۰۰ در حاشیه بازدید از روند مصاحبه داوطلبان ورود به دانشگاه فرهنگیان در شهرستان بهبهان اظهار کرد: از تعداد ۳ هزار و ۳۰۰ داوطلبی که به صورت چند برابر ظرفیت به مرحله مصاحبه دعوت شده اند بالغ بر ۵۰ درصد پذیرش نهایی خواهند شد و به دانشگاه فرهنگیان راه خواهند یافت تا پس از طی دوران تحصیل دانشگاهی خود به مجموعه تعلیم و تربیت استان بپیوندند.

وی با بیان اینکه روند مصاحبه داوطلبان در استان خوزستان در ۴ پردیس دانشگاه فرهنگیان در حال انجام است؛ توضیح داد: مراکز اهواز، دزفول، بهبهان و آبادان هم اکنون پذیرای ۳ هزار و ۳۰۰ داوطلب ورود به دانشگاه فرهنگیان هستند.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در پایان یادآور شد: دانشگاه فرهنگیان مهمترین محل تربیت نیروی انسانی متخصص و کارآمد برای مجموعه تعلیم و تربیت کشور است و در این راستا آموزش و پرورش از همه ظرفیت های خود برای حمایت از مجموعه دانشگاه فرهنگیان و توسعه کمی و کیفی این دانشگاه استفاده خواهد کرد.

گفتنی است فرآیند مصاحبه و گزینش تخصصی این داوطلبان از روز چهارشنبه ۳ شهریور ماه آغاز شده است و تا چهارشنبه ۱۷ شهریور ماه جاری ادامه خواهد داشت.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=24277

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار