پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 3 خرداد 1401 ساعت: 8:06 ب.ظ

انتصاب رئیس جدید پلیس فتا در خوزستان

خوزستان"عطرکارون"سرهنگ کاراگاه علی حسینی به سمت رئیس پلیس فتا در استان خوزستان منصوب شد....

خوزستان”عطرکارون”امروز آیین معارفه رئیس پلیس فتا استان خوزستان با حضور معاون هماهنگ کننده و رئیس بازرسی نیروی انتظامی استان برگزار و با حکم سردار اشتری فرمانده ناجا ، سرهنگ کاراگاه علی حسینی به سمت رئیس پلیس فتا استان خوزستان منصوب شد.
انتصاب رئیس جدید پلیس فتا در خوزستان
سرهنگ حیدری معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی استان خوزستان در این جلسه گفت: با توجه به سوابق درخشان سرهنگ علی حسینی که از پژوهشگران برتر ناجا و استان خوزستان و همچنین مدرسین دانشگاه است و چند جلد کتاب در حوزه جرائم جنایی را تالیف و سوابقی همچون جانشینی پلیس آگاهی استان خوزستان، فرماندهی انتظامی شهرستان مسجدسلیمان را در کارنامه خود دارد به این مسئولیت خطیر انتصاب شدند.

سرهنگ علی حسینی رئیس پلیس فتا استان در این جلسه با بیان این که مقابله با جرائم سایبری از اهداف اصلی پلیس تخصصی فتا است اظهار داشت: همواره باید با حضوری فعال در این فضا نسبت به شناسایی تهدید‌ها و آسیب‌ها اقدام کرده و به سالم‌سازی آن پرداخت.

وی پیشگیری از جرم در فضای مجازی را یکی از اهداف پلیس فتا دانست و گفت: این پلیس تلاش می‌کند با اتخاذ تدابیر پیشگیرانه موجب کاهش جرائم فضای سایبری در استان خوزستان شود.

 

در پایان این جلسه از زحمات سرهنگ خسروی سرپرست پلیس فتا در مدت زمان اشتغال به این سمت با اهدا لوح قدردانی شد.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=24347

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار