پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 1 خرداد 1401 ساعت: 9:15 ب.ظ

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان:توزیع ۴ هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی در خوزستان

خوزستان"عطرکارون"جانشین فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان از توزیع ۴ هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی بین مردم آسیب دیده از کرونا خبر داد...

 

خوزستان”عطرکارون”سردار باقری جانشین فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان در گفت‌وگو با خبرنگار بسیج از اهواز،  گفت: در زمان شیوع کرونا با دستور مقام معظم رهبری رزمایش مواسات دنبال می‌شود، برای کمک به بیماران کرونایی و آسیب دیدگان از این بیماری همه تلاش خود را به کار می‌گیریم.

او بیان داشت: در تامین و تعمیر منازل، تهیه وسایل سرمایشی و گرمایشی کمک می‌شود و بخش مهمی که نیاز به کمک بود بحث معیشت مردم است امروز به مناسبت روز بسیج کارمندی در اهواز و دیگر شهر‌های استان ۴ هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی تهیه و در اختیار نیازمندان قرار می‌گیرد.

سردار افزود: بسته‌های معیشتی با رعایت اصول بهداشتی به نیازمندان اهدا می‌شود، اولویت دیگر ما در مرحله دوم طرح شهید سلیمانی بیماران کرونایی هستند و افراد ضعیت حمایت می‌شوند.

جانشین فرمانده سپاه حضرت، ولی عصر (عج) تصریح کرد: برای کمک به دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز بسیج کارمندی اقدام به راه اندازی مرکز واکسیناسیون کرونا ویروس در شهر اهواز کرده است

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=24421

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار